Меню
Кошик

7 Чудес

 7 Чудес Дуель: Пантеон (7 Wonders Duel: Pantheon) UA
Новинка
Виробник: Ігромаг
«7 Wonders Duel: Pantheon» - доповнення для дуельної версії гри «7 чудес», швидкої карткової гри про будівництво цивілізації.У комплекті поле Пантеону, карти богів, великих храмів і брами, нові карти чудес, а також різні жетони, фішки та маркери. Якщо ви хочете врізноманітнити базову ..
824 грн.
7 Чудес Дуель: Агора (7 Wonders Duel: Agora) UA
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Ігромаг
Агора. Доповнення до гри «7 Чудес: Дуель» «7 Wonders Duel: Agora» - доповнення для «7 Чудес: Дуель», що додає в гру шестипалатний Сенат. У комплекті поле Сенату, карти сенаторів, змов і чудес, маркери впливу, воєнні жетони, жетони наказів і прогресу. Якщо ви хочете урізноманітнити гру «7 Чудес..
824 грн.
7 чудес. Друге видання   7 Wonders (Second Edition) UA
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Ігромаг
Заново відкрийте для себе 7 чудес, гру, яка отримала більше нагород, ніж будь-яка інша гра у світі, в абсолютно новій версії. Всіма улюблена, як публікою, так і критиками, 7 чудес вже давно зайняла своє місце в якості орієнтира в сучасних настільних іграх.«7 чудес» заснована на простій і елегантній ..
1290 грн.
7 Чудес: Дуель (7 Wonders: Duel) UA
Новинка Немає у наявності
Виробник: Ігромаг
Швидка карткова цивілізаціяУчасники стануть лідерами протиборчих цивілізацій і займуться будівництвом міст і чудес світу. Партія триває три раунди-епохи, в кожній епосі використовується своя колода. На початку раунду карти розкладаються спеціальним чином, утворюючи піраміду, перевернуту піраміду або..
963 грн.
7 Чудес: Міста  (7 Wonders: Cities) UA
Новинка
Виробник: Ігромаг
«7 Wonders: Cities» - доповнення для настільної гри «7 чудес». У комплекті нові карти лідерів, гільдій, чудес світу та чорні міські карти, що покращують взаємодію між гравцями.Зміни в правилахНа початку гри до кожної епохи замішуються відповідні чорні карти за числом&nb..
825 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)