Меню
Кошик

Алі-Баба RU

Алі-Баба RU
Алі-Баба RU
Алі-Баба RU
Алі-Баба RU
Алі-Баба RU
Алі-Баба RU
Алі-Баба RU
Алі-Баба RU
Алі-Баба RU
399 грн.
  • Наявність У наявності
  • 20-30 хв
  • 8+
  • 2-4
  • російська

"Алі Баба" - захоплююча настільна гра для 2-4 чоловік, в якій ми разом з відомим Алі Бабою вирушаємо в битком набиту скарбами печеру. Навколо виблискують золото і дорогоцінні камені, лунає дзвін монет і в світлі смолоскипів переливаються сапфіри. Щоб перемогти в цій грі, необхідно винести якомога більше скарбів, перш ніж сюди повернуться розбійники.

Правила гри дуже прості - вам потрібно перетасувати стопку тайлів скарбів і викласти їх пірамідою в чотири шари на ігровому полі таким чином, щоб три нижніх шару лежали обличчям вниз, а чотири тайла на вершині цієї піраміди горілиць. У свій хід гравець зобов'язаний взяти один з відкритих тайлів, застосувати його ефект і заховати за свою персональну ширму. Далі гравець перевертає горілиць все тайли, які звільнилися в результаті його дій і передає хід наступному гравцеві

У печері ви можете знайти величезну кількість найрізноманітніших скарбів - перські килими, рубіни, корони, статуї і навіть зброю. Для того щоб заробити максимум очок, вам необхідно намагатися дістати однакові скарби. Наприклад одна корона в кінці гри принесе вам 1 переможне очко, 4 корони - 10 переможних очок, а якщо вдасться зібрати 6 корон, то дістанете аж 21 ПО. Така механіка досить популярна в настільних іграх і називається збором сетів.

Особливо хочеться звернути вашу увагу на унікальні ефекти тайлів. Кожен раз, коли гравець бере тайл з печери, він зобов'язаний виконати магічний ефект, залежно від кольору тайла. Рожевий тайл, наприклад, принесе вам відразу 5 переможних очок, синій тайл - по 2 очки за кожен перевернутий тайл в цьому ходу, коричневий дасть переможні очки за кожне скарб того ж типу, що знаходиться за вашої ширмою, і так далі.

Правилами передбачено також варіант гри удвох, використовуючи сторону поля з 16 квадратами.

Алі Баба це нескладна сімейна гра, з чудовим оформення і елегантним ігровим процесом. Те що треба, коли хочеться вдумливої, і зовсім небагато азартної гри.

Характеристики
ВікВід 8 років
ТематикаПригоди
Кількість гравцівВід 2 до 4
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре