Меню
Кошик

Alias

Аліас або Скажи інакше   UA
Хіт продаж
Виробник: Tactic
Аліас або Скажи інакше (Alias) (укр.): Я тобі вкотре пояснюю ...Від творців: «Скільки тобі можна пояснювати?», «А що, з першого разу не доходить?» і «Ну що тут незрозумілого?» - супер гра на пояснення для всієї родини - Аліас або Скажи інакше (Alias) (укр.).Всім, хто любить щось тлумачити ..
699 грн.
Аліас або Скажи інакше RU
Хіт продаж
Виробник: Tactic
Аліас або Скажи інакше. Розвага не без користіНа світі не так вже й багато розважальних настільних ігор для великої компанії, які не тільки допомагають весело провести час, а й дозволяють навчитися чомусь корисному. І, без сумніву, лідером в категорії «Розвага не без користі» є знаменита г..
729 грн.
Аліас для дітей (Скажи інакше Юніор) RU
Хіт продаж
Виробник: Tactic
Аліас для тих, хто пізнає світ слівПриблизно у віці двох років діти починають говорити, і до п'яти вже володіють значним словниковим запасом. Малюки не тільки стрімко запам'ятовують нові слова, а й з радістю винаходять нові, в цей період вчитися як ніколи приємно і весело. Саме час допомог..
599 грн.
Виробник: Tactic
Аліас для дітей: улюблена гра на рідній мові!Діти, дивлячись на дорослих, які бажають бути схожими на них. Хлопчики хочуть так само, як тато, говорити по мобільному телефону, носити піджак і водити машину. Дівчата хочуть так само, як мама, готувати торти, фарбувати губи і носити підбори.&n..
599 грн.
Аліас Сімейний: Дорожня версія (Alias Family: Travel) UA
Хіт продаж
Виробник: Tactic
Комплектація настільної гри «Аліас Сімейний. Дорожня версія»:30 двосторонніх карток для всієї сім'ї20 двосторонніх карток для дорослихігровий блокнотпісочний годинникрулеткаолівецьПридбати настільну гру «Аліас Сімейний. ..
279 грн.
Виробник: Tactic
Дорожня серія Alias тепер українською мовою.Весела, енергійна та корисна командна гра, адаптована для дітей молодшого віку. У цій грі треба пояснити товаришеві по команді слово, зображене на картці, за допомогою синонімів, антонімів, натяків, жестів, не називаючи самого слова. З грою Скажи інак..
279 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)