Меню
Кошик

Блеф-Паті RU

Блеф-Паті RU
Блеф-Паті RU
Блеф-Паті RU
Блеф-Паті RU
Хіт продаж Немає у наявності
Блеф-Паті RU
Блеф-Паті RU
Блеф-Паті RU
Блеф-Паті RU
Блеф-Паті RU
338 грн.
  • Наявність Немає у наявності
  • Bluff party
  • 30-180 хв.
  • 10+
  • 3-16
  • Російська
Правила до цієї гри:

Блеф-паті правила гри (546.01KB)

сила впливу

- Як ти змусив його це зробити?


- Нічого складного, всього лише погрожував розкрити його таємницю.


- Яку ще таємницю?


- Поняття не маю, я блефував. Але, мабуть, це щось неймовірно жахливе, інакше б у нас нічого не вийшло.


Настільна гра Блеф-паті - справжня вечірка, на якій потрібно блефувати і веселитися, веселитися і блефувати! Це гра, в якій ніяких складних правил, ніяких неймовірних умов, а тільки цікаві, запаморочливі завдання, впоратися з якими зможуть найхитріші і спритні учасники.


Блеф-паті: блеф, як ніколи!

Блеф-паті нагадує стару добру гру у фанти, тільки в рази цікавіше. Правила прості до неподобства: всім бажаючим дістається по карті, яка містить три завдання. Кожне із завдань має свій рівень складності, а, значить, і ціну. Картка - ваш особистий покажчик, показувати її іншим гравцям не можна. Виконувати запропоновані завдання слід при свідках, але так, щоб ніхто з них не здогадався, що ваші дії в даний момент це і є гра.


Всього гра Блеф-паті підготувала 50 карт з різноманітними завданнями: від простого «пощипувати свого носа в перебігу 30 секунд» або «прокоментувати нещодавню спортивна подія» до сміливого «посадити кого-небудь до себе на коліна» або «намалювати тварину і гордо всім продемонструвати малюнок », особливо якщо до цього ви ніколи не малювали. Автори рекомендують не переглядати картки до початку гри, щоб не зіпсувати елемент несподіванки, від якого може залежати результат партії.


Кожне успішно виконане завдання дає вам певну кількість переможних очок, чим більше їх буде в кінці гри, тим краще. На противагу також є штрафи, їх можна отримати, якщо хто-небудь викриє вас у виконанні завдання. Якщо ж хтось звинуватив вас у блефі, а ви насправді навіть не починали, штраф отримає саме обвинувач. Тому можна сміливо блефувати: почати заїкатися або співати пісню, нехай хто-небудь із суперників постарається підкинути вам штраф, а замість цього сам обпечеться. Як то кажуть, за що боролися.


Починаючи гру, краще відразу домовитися, скільки буде тривати партія: годину, кілька годин або навіть кілька днів. Так, вибираючись на вихідні на природу, збираючись в гості до друзів, вирушаючи в дорогу або їдучи у відпустку, ідеальним рішенням буде захопити з собою цю гру, адже вона не вимагає спеціальних умов, і навіть столу!


Так блефував, що сам повірив

Купити гру Блеф-паті значить організувати собі мега крутий вечір, відпочинок, вихідні або навіть цілу відпустку, тому що в неї можна грати «мимохідь», поєднуючи ігровий процес з виконанням якихось паралельних справ. Ви можете читати, малювати, танцювати, дивитися кіно або навіть одночасно грати в іншу настільну гру для компанії, наприклад, в Імаджинаріум, Манчкин (Munchkin), Монополію (Monopoly) або Йорж.


Поринайте в гру і забувайте, що це все не насправді. Станьте з усім тим, що відбувається одним цілим, адже справжній блеф - це коли сам щиро віриш в те, у що повинні були повірити інші

Характеристики
ВікВід 10 років
ТематикаВікторини
Кількість гравцівВід 4 до 12
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре