Меню
Кошик

CV: Gossip (Хід життя. Чутки) UA

 CV: Gossip (Хід життя. Чутки) UA
 CV: Gossip (Хід життя. Чутки) UA
Немає у наявності
 CV: Gossip (Хід життя. Чутки) UA
 CV: Gossip (Хід життя. Чутки) UA
CV: Gossip (Хід життя. Чутки) UA
299 грн.
  • Наявність Немає у наявності
  • CV: Gossip
  • 40-60
  • 10+
  • 2-4
  • українська

Люди як люблять розпускати чутки, і не секрет, що одна безневинна плітка може в секунду зіпсувати вашу репутацію. Боротися з одним недоброзичливцем нескладно, але коли він налаштовує громадськість проти вас, жити стає важче.


У грі Хід життя. Чутки (CV: Gossip, Curriculum Vitae) вам належить створити ігрового себе і прийти до успіху, ухиляючись від чужих вигадок та наговорів. Зверніть увагу, Хід життя. Чутки - не самостійна гра, а доповнення до Хіду життя (CV, Curriculum Vitae), так що для проведення партії вам знадобляться компоненти бази. Мета гри залишилася незмінною: набрати найбільшу кількість балів, збираючи сети карт.


Або ви розпускаєте плітки, або про вас

У цьому випуску у розпорядженні гравців з'являються 2 нових типи карт: карти долі та карти пліток, перші ви зможете придбати за символи удачі/невдачі, другі можна буде розіграти проти суперників, щоб ускладнити їхнє життя.


Крім стандартної підготовки до партії, вам доведеться розділити карти пліток на три колоди і змішати з картами молодості, зрілості та старості. Карти долі перетасуйте, дві верхні відкрийте та залиште біля поля, а решту колоди розмістіть поруч. Нарешті, до колоди цілей додайте дві нові карти цілей. Хід гри Хід життя. Чутки (CV: Gossip, Curriculum Vitae) проходить аналогічно до базової гри, але тепер, завдяки двом новим типам карт, учасники отримують нові можливості.


Хід життя. Чутки (CV: Gossip, Curriculum Vitae) Карти пліток. Коли гравцеві трапляється така карта, він, як і раніше, може придбати її, заплативши вказану ціну, і розмістити її не тільки у власному CV, а й у CV одного зі своїх суперників. Карти пліток викладаються перед їхнім власником, формуючи стопку, при цьому активною залишається лише верхня карта. Плітки спрацьовують після закінчення ходу поточного учасника або набувають чинності миттєво, якщо мають статус «immediately» та накладають на учасників деякі заборони. Так плітка про вашу брехню буде коштувати вам підвищення вартість майна, а чутки про вас, як про товстуна, не дадуть вам купити карти здоров'я до кінця партії. Плітки входять до числа карт, які можна отримати у свій хід, вони не губляться внаслідок невдачі та враховуються при перевірці на отримання допомоги громадськості (як і карти долі). Кожна плітка може суттєво зіпсувати вашу репутацію, але в кінці гри Хід життя. Чутки (CV: Gossip, Curriculum Vitae) принесе два переможні очки.


Карти долі. У свій хід активний гравець може отримати одну з двох відкритих карт долі, вони йдуть у CV чаркою (нова кладеться поверх старої), як і інші типи карток. Карти долі спрацьовують після закінчення ходу учасника або відразу ж після отримання, якщо мають статус «immediately». На відміну від карт пліток, карти долі не приносять переможних балів самі по собі, зате можуть стати у нагоді у виконанні мети.


Експрес-доставка пліток

Хід життя. Чутки (CV: Gossip, Curriculum Vitae) Створити з нуля самого себе і прожити своє ігрове життя, як мінімум, цікаво. Тут ви можете щоразу створювати нове «я», вибираючи різні цілі та пріоритети.


Купити доповнення Хід життя. Чутки означає додати в життя ігрового себе нові цілі у житті, нові способи боротьби з невдачами та ще більше можливостей інвестувати у щастя. Як у житті, так і в грі, плітки поширюються швидко, і вашим завданням буде прийти до успіху, незважаючи на вигадки та наклепи.

Характеристики
ВікВід 10 років
ТематикаКарткові
Кількість гравцівВід 2 до 4
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре