Меню
Кошик

Детектив: Справа №6. Передмістя (Detective: A Modern Crime Boardgame - Suburbia) RU

Детектив: Справа №6. Передмістя (Detective: A Modern Crime Boardgame - Suburbia) RU
Детектив: Справа №6. Передмістя (Detective: A Modern Crime Boardgame - Suburbia) RU
195 грн.
  • Наявність У наявності
  • 120-180 хв
  • 16+
  • 1-5
  • російська

Детектив: Справа №6. Передмістя (Detective: A Modern Crime Boardgame - Suburbia): слідство ведуть знавці

Коробка доповнення Детектив: Справа №6. ПрігородРаботать в «Антарес» мріє кожна сучасна Шерлок Холмс, тому що тут воєдино зливаються сучасні технології, дедуктивний метод, логіка і командний дух.

Престижна настільна гра Детектив: Гра про Сучасному Розслідуванні підкорила тисячі гравців, і заслужено отримала безліч визначних нагород. Але не варто зупинятися, адже вигаданий з частинкою правди злочинний світ не дрімає, а значить, не можна простоювати і настільного детективному агентству.

У базовій грі вам треба розкрити 5 закручених злочинів, втрачаючи сну, піддаючись стресу, але отримуючи справжню насолоду від пошуку доказів, проходження міні-квестів і мозкового штурму в супроводі електронного додатка.

Настав час перейти до нової справи з доповненням Детектив: Справа №6. Передмістя (Detective: A Modern Crime Boardgame - Suburbia) про вбивство жінки в одному з будинків на Донвью-стріт. Менше було б питань в цьому злочині, якби сам будинок не зберігав сумні історії з минулого.

Справа №6: хто ж вбивця?

Правила гри і механіки Детектива з доповненням Справа №6. Передмістя не змінилися. До складу аддона входить колода з 35 сюжетних карт, тому для розслідування вам будуть потрібні компоненти базової гри, хороша команда, доступ в інтернет і письмове приладдя.

Застерігаємо, що переглядати карти до початку гри не можна. Ви отримаєте вступний інструктаж, перейшовши за посиланням з коробки доповнення на спеціальний сайт-симулятор «Антарес».

Вас уже чекає свіженьке місце злочину, порівняно малі зачіпки, звіти і єдина людина, який знайшов труп. Справа буде серйозне, з хвостиком так би мовити, попрацювати доведеться на славу. І на все про все у вас буде тільки три дні. Деякі докази і переміщення по місту будуть зупиняти, так що стояти перед дилемою в розстановці пріоритетів ви будете частенько.

Доповнення Детектив: Справа №6. Передмістя варто придбати шанувальникам базової гри для продовження своєї слідчо-оперативної діяльності та подальшого розвитку логічно-дедуктивних розумових процесів.

Після розслідування рекомендуємо надовго не виходити з ладу і продовжити практикуватися в веденні слідства з настільною грою Елементарно! Вбивство в День незалежності і зробити квест-забіг з комплектом Best Quest 4 in 1.

За роботу, детективи, розслідування зволікання не прощає!

Характеристики
ВікВід 14
ТематикаДетективні
Кількість гравцівВід 1 до 5
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре