Меню
Кошик

Настільні ігри квести

Виробник: Crowd games
«T.I.M.E Stories: Expedition - Endurance» - Це не самостійна гра, а додатковий сценарій для гри «Агентство ЧАС». Щоб пограти в нього, вам знадобляться фішки, жетони, кубики та поле з базової гри. Сценарій «Агентство ЧАС. Таємниця Ендьюранс »присвячений невдалої Трансантарктичних експедиції Ернеста ..
1300 грн.
Виробник: Geekach Games
 Настільна гра «Vienna Connection» була розроблена в 2021 році славнозвісним Ігнацієм Тшевічеком  і групою талановитих польських письменників і геймдизайнерів.Віденський зв'язківець гра. Детективний кооператив про Холодну війнуГра «Vienna Connection» переносить учасників у добу Х..
1550 грн.
Виробник: Igames
Ласкаво просимо в Клуб, де збираються самі обдаровані детективи. Тут вони вправляються в своєму ремеслі, доводячи до досконалості дедуктивні навички. Хто стане кращим детективом в цей вечір, покаже чергову партію. ВІДЛУННЯ ТАЄМНИЦІЧасто трапляється, що детективні справи оповиті якимось містичним ту..
449 грн.
Виробник: GaGa Games
ЗЛОЧИНИ У МІСТІ АНГЕЛІВ Сюжетно незалежне продовження гри «Детектив. Гра про сучасне розслідування». Нескладно здогадатися з назви, що дії доповнення «Detective: A Modern Crime Board Game - L.A. Crimes» відбуватимуться в Лос-Анджелесі, Місті Ангелів. На вулиці 1986 рік, і ви звичайні..
1050 грн.
Виробник: GaGa Games
Детектив: Справа №6. Передмістя (Detective: A Modern Crime Boardgame - Suburbia): слідство ведуть знавціКоробка доповнення Детектив: Справа №6. ПрігородРаботать в «Антарес» мріє кожна сучасна Шерлок Холмс, тому що тут воєдино зливаються сучасні технології, дедуктивний метод, логіка і командний дух. ..
195 грн.
Детективні хроніки: Букет в багряних тонах RU
Хіт продаж
Виробник: Hobby World
Шум карети порушує тишу, яка оточує маєток Тюдорів. Герцог Едвард Йорк, який щойно приїхав, робить жахливе відкриття: граф Фердинанд Тюдор лежить мертвий поруч з кущем кривавих троянд. Що трапилося? Це трагічна випадковість чи жорстокий злочин? Зберіть докази: зламаний кишеньковий годинник, посібник..
250 грн.
Виробник: Hobby World
Хранитель напівзруйнованого музею в Единбурзі став свідком серії надприродних подій, кульмінацією яких стало зникнення колеги при вкрай підозрілих обставинах. Містична атмосфера стає ще більш загадковою: в темряві рухаються дивні тіні, портрет Макбета стежить за наглядачем, а постійне шарудіння звод..
250 грн.
Виробник: Стиль жизни
Дії гри «Undo: Curse from the Past» відбуваються в різних часах - 3349 років тому, 70 років тому, 12 хвилин тому - і в різних місцях - Фіви, Каїр, Берлін. Загадкова історія розділена на тринадцять частин. Відкривайте передостанній фрагмент - і приступайте до розслідування!  Другий шанс гра..
130 грн.
Виробник: Стиль жизни
Смерть музикантаУ брудному тупику, біля бару «Синій млин», лежить труп музиканта. Поблизу валяється м'який плюшевий ведмедик. Кооперативний квест «UNDO: Blood in the Gutter» починається, приступайте до розслідування! Другий шанс гра: Патруль часу«UNDO» - серія детективних кооперативних ігор про..
130 грн.
Дюна. Таємниці Домів (Dune: House Secrets) UA
Передзамовлення
Виробник: Geekach Games
Захопливий детективний квест за всесвітом Дюни. Настільна гра «Dune: House Secrets» була розроблена в 2021 році знаменитим Ігнацієм Тшевічеком і групою польських письменників і дизайнерів, які вже працювали разом над текстовими детективами «Детектив. Гра про сучасне розслідування»,&nb..
1375 грн.
Дюна. Таємниці Домів - Ексклюзивні бонуси UA
Передзамовлення
Виробник: Geekach Games
Ексклюзивні бонуси до гри Дюна. Таємниці ДомівНабір ексклюзивних промо-матеріалів для настільної гри «Дюна. Таємниці Домів».У комплекті:4 розширені передісторії персонажів;секретні повідомлення для персонажів, які читаються перед місіями (3 повідомлення для кожного героя);5 листівок (17,6 на 25..
495 грн.
Виробник: Ігромаг
Після події на експресі та закриття Воріт, ви, нарешті, як і планували спочатку, ви добираєтеся до Данвічу. Більш того, виконавши свою обіцянку, вас зустрічає Зебулон Уейтлі, що належить місцевому роду і тому знає багато про місцеві сімейних "традиціях". Другим зустрічаючим виявився Ерл Соєр - теж м..
277 грн.
Показано з 1 по 12 із 35 (3 сторінок)