Меню
Кошик

Карти конфлікту. Епідемія RU

Карти конфлікту. Епідемія RU
Карти конфлікту. Епідемія RU
Карти конфлікту. Епідемія RU
Карти конфлікту. Епідемія RU
Карти конфлікту. Епідемія RU
Карти конфлікту. Епідемія RU
Карти конфлікту. Епідемія RU
200 грн.
  • Наявність У наявності
  • Cards of conflict pandemik
  • 30-120
  • 18+
  • 4-30
  • російська

«Карти Конфлікту. Епідемія. Доповнення №3» - самостійне доповнення для настільної гри «Карти Конфлікту». Сумісне з базовою грою та іншими доповненнями. Даний випуск присвячений пандемії коронавируса й карантинним обмеженням. Гравців чекає ще більше трешу й чаду на злободенні теми. Гра, як і раніше, призначена тільки для повнолітніх.

КАРТИ КОНФЛІКТУ: ПАТІ-ГРА НА МЕЖІ ФОЛУ

Карти конфлікту - гра на межі фолу для любителів стьобу і троллінгу. Не рекомендується практично нікому - дітям, вагітним, інтелігентам, дворянам, віруючим, поборникам моральності і моралі, людям з тонкою психікою і душевнохворим. Також не рекомендується для вживання за кермом і, само собою, гру категорично заборонено змішувати з іншими медичними препаратами.

ЧОРНИЙ ГУМОР І ЖАРТИ НИЖЧЕ ПОЯСА

Якщо ваші друзі не відносяться ні до однієї з перерахованих вище груп ризику, значить, вам пощастило. Вас чекає забійна доза чорнушного гумору і сортирних жартів. Але і тут є ризик надірвати животи або зовсім померти від сміху. В такому випадку партія закінчиться достроковою перемогою всіх тих, хто вижив.

ПЕРЕБІГ ГРИ

Процес гри можна описати в декількох реченнях. Картковий Бро роздає хлоп'ятам по 10 карт білих відповідей, а сам зачитує чорну карту питання. Учасники вибирають самі смішні карти відповідей і відкривають їх одночасно. Той, чия відповідь найбільше сподобається Картковому Бро, отримує чорну карту в якості переможного очка. У наступному раунді Картковим Бро стає наступний гравець за годинниковою стрілкою. І так далі, до самого переможного кінця. Виграє той, хто набере більше переможних очок.

Характеристики
Вік18+
ТематикаКарткові
Кількість гравцівВід 5 до 25
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре