Меню
Кошик

Klask 2 UA

Klask 2 UA
Klask 2 UA
Klask 2 UA
Немає у наявності
Klask 2 UA
Klask 2 UA
Klask 2 UA
Klask 2 UA
1680 грн.
  • Наявність Немає у наявності
  • Klask
  • 10-20 хв
  • 8+
  • 2
  • українська
Правила до цієї гри:

Klask правила гри (416.45KB)

Не знаємо як ви, а ми полюбляємо рухливі настільні ігри. Що, ви не розумієте як це? З одного боку це має бути настільна гра, щоби вона стояла на столі чи на якійсь іншій плоскій поверхні. З іншого ж боку, вона має задіяти якісь наші м'язи ‒ не тільки ж міплів виставляти на ігрове поле! Хоча якщо переносити деякі коробки з точки А в точку В, можна непогано так накачатися. Але зараз не про це, повернемося до рухливих настільних ігор. Ми маємо на увазі щось на кшталт аерохокею чи настільного футболу, але ні те, ні інше не дає повного спектру емоцій і може швидко набриднути. Ми витратили чимало часу перед тим, як нарешті знайшли ідеального кандидата для однієї з найкращих рухливих настільних ігор для двох. Назва цій грі Класк, і вона справді крута. Готові вам це довести прямо тут і зараз.

Що таке цей Класк?

У 2014 році данський дизайнер і художник Міккель Бертельсен придумав настільну гру Класк, яка одразу зчинила фурор в індустрії. Тисячі любителів настільних ігор по всьому світу зацікавилися цим проектом, що виросло в неймовірний результат ‒ у 2018 настільну гру Класк визнали офіційним видом спорту. Так, із цієї гри проводять офіційні змагання, які за пристрастями не поступаються загальноприйнятим футбольним, хокейним чи баскетбольним.

То що потрібно робити, щоби зіграти у Класк?

Для старту, очевидно потрібно купити Класк. Настільна гра має досить нескладні правила, які зрозуміло написані. Спочатку треба провести досить швидку підготовку. Знайшовши в комплекті 2 чорних страйкери та контролери, потрібно на кожного причепити спеціальні наліпки. Далі на вас чекає прекрасне дерев'яне ігрове поле (робили ж скандинави, вони цінують екологічність матеріалів і якість їх виконання). Вам необхідно розташувати це саме ігрове поле так, щоби обом гравцям було зручно ним користуватися. І переконайтеся, що воно стоїть стабільно, аби не трапилося біди.

Далі всі події будуть відбуватися на самому ігровому полі. Дуже легко помітити дві лунки з обох боків ‒ як не важко здогадатися, це і є наша ціль, хоч і не основна. Можете одразу розмістити кульку в одному з кутів ігрового поля, коли визначили першого гравця. У центрі поля ви знайдете спеціальні позначки, на які варто розставити білі магніти ‒ це перепони, що зроблять і вашу гру складнішою, і можуть серйозно завадити супернику. Обов'язково потрібно розмістити ці елементи магнітами догори! Передостанній важливий крок ‒ це розміщення кожним учасником свого страйкера над і контролера під ігровим полем. Вони з'єднуються між собою магічним звуком Класк (якщо ні, то уявіть цей звук), після чого вже можна й починати грати. Залишилося лише поставити свої диски для підрахунку балів на позначку 0.

Як у Класк потрібно грати?

Рухайте контролер та заробляйте бали, щоби перемогти суперника в цій запеклій дуелі! Що, занадто короткий опис? Гаразд, розкажемо детальніше. Як ви вже зрозуміли, рухаючи контролер під столом, ви керуєте страйкером на полі. Його завдання – бити по кульці, намагаючись загнати її до лунки опонента. Всього у вас є чотири способи як заробити переможний бал. До речі, гра триває до шести очок.

  1. Найпростіший спосіб ‒ заженіть кульку до лунки суперника. Єдиний нюанс ‒ вона має там залишитися, а не вискочити одразу ж.
  2. Якщо ваш противник якимось чином начепив на свого страйкера два чи навіть усі три білих магніти, ви отримаєте бал.
  3. Опонент втратив владу над своїм страйкером, а контролер не може нічого зробити ‒ теж очко до вашої скарбнички.
  4. Страйкер вашого суперника впав у його ж лунку? Це точно перемога у раунді, отримайте бал.

Використовуйте ці всі способи, щоби знищити свого візаві. Можна навіть хитрувати та підбивати білі магніти на його половину, щоби той програвав раунд. Але будьте обережні, бо можете постраждати самі та отримати непроханого гостя на свого страйкера. Можливі навіть ситуації, коли ці самі білі магніти злетять із вашого страйкера ‒ це тотальна удача! Ви не маєте права втратити такий шанс перемогти в раунді в настільній грі Класк ‒ вдруге таке навряд трапиться. Якщо вам мало однієї партії, можете зіграти до двох перемог чи за будь-якими іншими правилами, щоби отримати максимум задоволення від цієї гри. Зібрати її назад у стильну коробку буде досить просто, а займе це лічені хвилини.

Кому сподобається настільна гра Класк?

Класк ‒ це настільна гра, якій неважливі ваш вік, стать чи взагалі хоч щось. Ви просто сідаєте, чіпляєте контролер і страйкер, розкладаєте магнітики та граєте. Ця настільна гра вас поглинає з головою, і ви навіть не помічаєте, як пройшов час. Кожна партія проходить максимально азартно, а всі компоненти виконані тільки з якісних матеріалів. Купіть настільну гру Класк й отримайте одну з найкращих активних настільних ігор, яка ще й офіційно визнана спортивною дисципліною. Якщо бажаєте розширити кількість учасників, можете придбати настільну гру Класк для чотирьох.

Характеристики
ВікВід 8 років
ТематикаПригоди
Кількість гравців2
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре