Меню
Кошик

Klask 4 UA

Klask 4 UA
Klask 4 UA
Klask 4 UA
Klask 4 UA
У наявності
Klask 4 UA
Klask 4 UA
Klask 4 UA
Klask 4 UA
Klask 4 UA
2240 грн.
  • Наявність У наявності
  • Klask 4
  • 10-20
  • 8
  • 2
  • українська
Правила до цієї гри:

Klask правила гри (416.45KB)

ласк — це рухлива настільна гра для двох гравців, що нагадує чимось суміш настільного хокею з аерофутболом. Гравці пересувають магнітні джойстики по ігровому полю, намагаючись обходити перешкоди в спробах «забити» кульку в лунку суперника.

KLASK — це сенсація, що породила культові та міжнародні турніри. Єдиний недолік гри полягає в тому, що вона може одночасно вмістити тільки двох осіб. Але тепер це виправлено! Перед вами версія гри, у яку можуть грати до чотирьох осіб (звідси й назва). Ігровий процес дуже схожий на аналогічний варіант на двох, але тепер у цій грі немає кутів, щоби сховатися!

image - 0

Почати гру так само просто, як і знайти до чотирьох осіб для гри в неї, усе що треба — це дістати гру з коробки та знайти стіл для неї. На дошці розміщені чотири магнітних ударників, а під дошкою розміщені кермові магніти. Маркери підрахунку очок скидаються в слот «5» на кожній доріжці підрахунку очок. Розподіліть п’ять білих магнітів на відмічені білі місця на дошці.

Мета гри — використовувати магнітний ударник «страйкер», щоби відбити м’яч і забити його в одну з воріт суперника (поглиблення), одночасно захищаючи свої власні ворота й ухиляючись від перешкод. Управління «страйкером» відбувається шляхом маневрування магнітною ручкою, яка знаходиться під дошкою. Кожен гравець починає з п’яти очок, і ви втрачаєте одне очко, коли відбуваються певні, задані простими правилами, речі. Гравець, який набрав найбільшу кількість очок, коли будь-який із гравців досягає нуля, оголошується переможцем.

image - 1

KLASK 4 пропонує не тільки гру,  де кожен сам за себе, але і правила командної гри, які роблять гру ще більш різноманітною.

Характеристики
ВікВід 8 років
ТематикаПригоди
Кількість гравцівВід 2 до 4
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре