Меню
Кошик

Книги

Виробник: Geekach Games
«Світ гри Коса» - книга ілюстрацій великого формату, що містить усі шедеври відомого польського художника Якуба Ружальського зі всесвіту стратегічної настільної гри «Коса» (Scythe). Крім дивовижних дизельпанкових картин, у книзі розповідається про те, як все починалося. Про перші ..
650 грн.
Комікс-квест Лицарі. Стань справжнім героєм
Новинка
Виробник: BAIKY
Пригодницький рольовий комікс-квест «Лицарі. Щоденник героя»Дії квест-коміксу «Лицарі» відбуваються в 1012 році від Різдва Христового. Троє братів мріють вступити до лицарського ордену. Один з цих братів - ви. Грати можна одному, з друзями або з батьками, але в такому разі треба&..
310 грн.
Комікс-квест Полонянка
Новинка
Виробник: BAIKY
«Captive» - найбільш рейтинговий комікс-квест французького видавництва «Makaka». Ця ілюстрована книга-гра вийшла в світ у 2016 році. У 2016-19 роках комікс був перекладений англійською, португальською, польською, корейською, німецькою, іспанською, грецькою та голландською мовами. Пере..
310 грн.
Комікс-квест Фокус і Покус. Іспит казкологів
Новинка
Виробник: BAIKY
«Hocus & Pocus The Legend of Grimm's Woods» - дитяча книга-гра від автора бестселера «Полонянка». Квест-комікс «Hocus & Pocus: L'épreuve des Fabulins» був випущений французьким видавництвом «Makaka» в 2016 році. У наступні роки він був переведений на англійську, польську та іспанську мо..
310 грн.
Комікс-квест Шерлок Голмс. Чотири справи
Новинка
Виробник: BAIKY
Ілюстрована книга-гра від французького видавництва «Makaka». Квест-комікс «Sherlock Holmes: Four Investigations» був розроблений в 2014 році відомим французьким карикатуристом, автором коміксів і блогером Седріком Асна (CED)«Шерлок Голмс. Чотири справи»- один з найкрутіших квест-коміксів «Макаки». У..
310 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)