Меню
Кошик

Комікси

Комікс  Відьмак. Плоть і Пломінь
Новинка
Виробник: Vovkulaka
Нове-старе завдання для Ґеральта: із донькою одного з його давніх знайомих коїться щось незвичне, тож відьмакові доведеться розгадати цю таємницю. Можливо, із застосуванням сили й магічних вивертів.Але діставшись місця призначення, наш непереможний відьмак:неочікувано натрапляє на Любистка;дізнаєтьс..
230 грн.
Комікс  Геллбой. Опівнічний Цирк / Лімітоване видання UA
Новинка
Виробник: Vovkulaka
Лімітоване видання (300 екземплярів) із альтернативною обкладинкою з графічного романа У Мовчазному Морі Українське видання поєднує два оригінальні графічні романи про Геллбоя, “Опівнічний Цирк” та “У Мовчазному Морі” разом під однією обкладинкою.Геллбой. Опівнічний Цирк: Юн..
290 грн.
Комікс Courier / Кур’єр
Новинка
Виробник: Vovkulaka
Кур’єр це незвичний хлопець, який володіє надздібністю – довозити будь що і будь куди. Без зайвих запитань, бо він взагалі ніколи не розмовляє.Цей парубок може викрутитися з будь-якої халепи, адже він не самий – на допомогу в скрутну годину йому приходить альтер-его – скажений рудобор..
200 грн.
Комікс Геллбой. Колекційне видання. Том 1
Новинка
Виробник: Vovkulaka
Перший том колекційного видання серії коміксів «Геллбой» Майка Міньйоли. Видання містить перші дві книжки основної історії червоного напів-демона — «Зерно Руйнування» та «Пробудження Диявола» та два дсятки сторінок скетчбуку із коментарями автора.Видання здійснене на основі американського бібілотечн..
690 грн.
Комікс Двері Агари. Випуск #1
Новинка
Виробник: Vovkulaka
Відлюдькувата та інколи груба авантюристка Уна досліджує новоутворене запорталля, яке веде в інші незвичні світи. В одному з таких походів вона встрягає в історію яка докорінно змінить її життя...
70 грн.
Комікс Клаус
Новинка
Виробник: Vovkulaka
Він міф. Він легенда. Його люблять у всьому світі діти і дорослі … але чи справді хтось знає походження Святого Миколая?Із темного фантастичного минулого, сповненого міфів та магії, Клаус розповідає історію про те, як насправді став Святим Миколаєм – казку про одну людину та його вовка про..
350 грн.
Комікс Ліга Видатних Джентльменів. Колекційне видання. Книга 1
Новинка
Виробник: Vovkulaka
“Ліга Видатних Джентльменів” – відома серія коміксів від британських авторів – Алана Мура (Вартові, V значить Вендетта) та Кевіна О’Ніла (Суддя Дредд).  Це епічне дослідження популярної, фантастичної, детективної та готичної літератури XX-го – XXI-го сторіччя.Події першого тома відбуваються роз..
450 грн.
Комікс Неономікон. Колекційне видання
Новинка
Виробник: Vovkulaka
Химерний світ лавкрафтіанських потворних істот, таємних мов прадавніх богів, сповнений наркотиками, хтивістю та кривавими мерзотними ритуалами… Все це  і навіть більше в коміксах Алана Мура та Джейсена Барровза “Неономікон” та “Подвір’я”.Культова лавкрафтіанська трилогія від автора “Вартових” т..
450 грн.
Комікс Орда
Новинка
Виробник: Vovkulaka
Щотисячу років Схід нападає на Захід… Колишній письменник-фантаст Іван Апельсинов, а нині диктатор Російської Федерації, має видіння й чітке усвідомлення того, що лише виклик духу Чингісхана та його Золотої Орди дасть йому силу створити нову імперію від Тихого до Атлантичного океану.Але для цього сп..
450 грн.
Комікс Світ гри Cyberpunk 2077
Новинка
Виробник: Vovkulaka
Ласкаво просимо до футуристичного мегаполісу Найт-Сіті, епіцентру яскравої нової дії-RPG від CD Projekt Red.Пориньте у 2077 рік, у сві дистопічних метрополій, де насильство, гноблення та імплантати кіберпрофілів не просто поширилися навколо – вони тепер необхідні інструменти для досягнення успіху. Д..
800 грн.
Комікс Чорний Молот. Таємниці походження. Книга 1
Новинка
Виробник: Vovkulaka
Через кризу мультивсесвіту забутих героїв Спіраль-Сіті викидає з їхнього суперегройського світу і вони починають жити як нещаслива родина на загадковій фермі в маленькому містечку, звідки не можна втекти. Хто вони такі, якими надлюдськими здібностями вони володіють,  через які життєві трагедії ..
350 грн.
Манга "Хочу з’їсти твою підшлункову, Том 2"
Новинка
Виробник: Nasha Idea
Він – невидимець, однокласник, на якого ніхто й ніколи не звертає уваги. Для нього це не проблема, він звик жити у власному світі, ховатись серед книжок. Вона – душа компанії, яскравий спалах, який, здається, звеселяє все довкола. В неї повно друзів, які не знають, що вона помирає. Не знає ніхто, кр..
180 грн.
Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)