Меню
Кошик

Фантастика

Комікс Божа Земля
Новинка
Виробник: Northern Light
Давним-давно у Західному Техасі «жив» старий на ім’я Емметт Квінлан, що страждав від хвороби Альцгеймера.Його син Рой разом із сім’єю вимушений був споглядати, як батько перетворюється на сповненого гнівом жалюгідного монстра. І навіть місцеві поліцейські вже не здатні були стримувати приступи старо..
350 грн.
Комікс Ходячі Мерці. Книга 1
Новинка
Виробник: Northern Light
Світ, що нам знайомий — зник. Світ, в якому домінувала культура споживання та легковажності, замінив світ виживання та відповідальності. Епідемія апокаліптичних масштабів заразила всю земну кулю, змушуючи мертвих повстати та харчуватися живими. За лічені місяці цивілізації не стало: ніякого уряду, с..
350 грн.
Комікс Ходячі Мерці. Книга 2
Новинка
Виробник: Northern Light
Звичний нам світ зник. Історія Ріка, поліцейського, який отямився в лікарні, наповненій зомбі – продовжується. Йому вдалося відшукати сім’ю, він став лідером групи людей. Але він змінився. Важко сказати, хто це помітив першим: він чи його група. Проте він розуміє, що ніщо вже не буде як раніше, а йо..
350 грн.
Комікс Ходячі Мерці. Книга 3
Новинка
Виробник: Northern Light
Вперше за довгий час Рік та його люди знайшли безпечне місце – в’язницю. Камери стали для них кімнатами, а столова для в’язнів – затишною кухнею. Та разом із цим знайшли нові проблеми та клопоти. Над групою уцілілих нависає нова, глобальна загроза і вже важко сказати, що є небезпечнішим. Вона чи кон..
410 грн.
Комікс Ґодзілла: Правителі Землі. Том 1
Новинка
Виробник: Northern Light
Ґодзілла повернувся і світ зміниться назавжди!Гігантські монстри почали з’являтися на всій земній кулі, полишаючи за собою руйнування катастрофічних розмірів. Але хто.. Або що.. стоїть за цими раптовими атаками? Це завдання для командира Стівена Вудса та його загону протидії Кайдзю, що мають відбива..
390 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)