Меню
Кошик

Містика, трилер

Комікс Божа Земля
Новинка
Виробник: Northern Light
Давним-давно у Західному Техасі «жив» старий на ім’я Емметт Квінлан, що страждав від хвороби Альцгеймера.Його син Рой разом із сім’єю вимушений був споглядати, як батько перетворюється на сповненого гнівом жалюгідного монстра. І навіть місцеві поліцейські вже не здатні були стримувати приступи старо..
350 грн.
Комікс Ключі Локів. Том 1. Ласкаво просимо до Лавкрафта
Новинка
Виробник: Northern Light
Сценарій Хілла і малюнок Ґабріеля Родріґеза в “Ключах Локів” розповідають історію про маєток Ключів, неймовірний будинок у Новій Англії з фантастичними дверима, що назавжди змінюють будь-кого, хто наважиться крізь них пройти… Сповнена ненавистю жорстока істота, що живе в будинку, не заспокоїться, по..
240 грн.
Комікс Ходячі Мерці. Книга 1
Новинка
Виробник: Northern Light
Світ, що нам знайомий — зник. Світ, в якому домінувала культура споживання та легковажності, замінив світ виживання та відповідальності. Епідемія апокаліптичних масштабів заразила всю земну кулю, змушуючи мертвих повстати та харчуватися живими. За лічені місяці цивілізації не стало: ніякого уряду, с..
350 грн.
Комікс Ходячі Мерці. Книга 2
Новинка
Виробник: Northern Light
Звичний нам світ зник. Історія Ріка, поліцейського, який отямився в лікарні, наповненій зомбі – продовжується. Йому вдалося відшукати сім’ю, він став лідером групи людей. Але він змінився. Важко сказати, хто це помітив першим: він чи його група. Проте він розуміє, що ніщо вже не буде як раніше, а йо..
350 грн.
Комікс Ходячі Мерці. Книга 3
Новинка
Виробник: Northern Light
Вперше за довгий час Рік та його люди знайшли безпечне місце – в’язницю. Камери стали для них кімнатами, а столова для в’язнів – затишною кухнею. Та разом із цим знайшли нові проблеми та клопоти. Над групою уцілілих нависає нова, глобальна загроза і вже важко сказати, що є небезпечнішим. Вона чи кон..
410 грн.
Комікс ШЛЯХ А-16 (випуск #0)
Новинка Немає у наявності
Виробник: Vovkulaka
“ШЛЯХ А-16” – це історія подорожі дівчини-підлітка на ім’я Еліан дивним шляхом А-16, який пронизує химерний нескінченний ліс...
50 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)