Меню
Кошик

Коса

Виробник: Geekach Games
«Світ гри Коса» - книга ілюстрацій великого формату, що містить усі шедеври відомого польського художника Якуба Ружальського зі всесвіту стратегічної настільної гри «Коса» (Scythe). Крім дивовижних дизельпанкових картин, у книзі розповідається про те, як все починалося. Про перші ..
650 грн.
Коса (Scythe, Серп) UA
Немає у наявності
Виробник: Geekach Games
Альтернативна історія початку 20-го століття. Час заворушень у Європі 1920-х років. Прах першої великої війни все ще темніє на снігу. Капіталістичне місто-держава, відоме просто як «Фабрика», що розпалювало війну важкоброньованими мехами, закрило свої двері для всіх, і цим ще більше почало привертат..
2920 грн.
Виробник: Geekach Games
«Scythe: The Wind Gambit» - друге доповнення для стратегічної настільної гри «Коса». Містить 2 модулі, які можна використовувати як разом, так і окремо. Нації отримають літаючі кораблі з унікальними властивостями. А якщо вам набридла традиційна умова закінчення партії після 6-ї зірки,..
890 грн.
Виробник: Geekach Games
«Scythe: Invaders from Afar» - перше доповнення для знаменитої гри «Коса». Додає дві унікальні нові нації: британський Альбіон і японську Тоґаву, нові планшети націй та планшети гравців (інноваційний і військовий). Урізноманітнює базову гру й розширює максимальну кількість гравців до 7 осіб. Як..
950 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)