Меню
Кошик

Мафія (Стиль Життя) RU

Мафія (Стиль Життя) RU
Мафія (Стиль Життя) RU
Мафія (Стиль Життя) RU
Мафія (Стиль Життя) RU
Хіт продаж
Мафія (Стиль Життя) RU
Мафія (Стиль Життя) RU
Мафія (Стиль Життя) RU
Мафія (Стиль Життя) RU
Мафія (Стиль Життя) RU
300 грн.
  • Наявність У наявності
  • 60-90 хв
  • 10+
  • 5-25
  • російська

Мафія знову в справі!

Ось уже 35 років на Сицилії не припиняється протистояння між мафіозними кланами і мирними жителями - з тих самих пір, як в 1986 році студент МДУ Дмитро Давидов придумав настільну гру Мафія, що підкорила уми і серця гравців по всьому світу. Мабуть, на сьогоднішній день це найвідоміша з настільних ігор. А заодно і по-справжньому безсмертна: кожні кілька років на світ з'являються все нові версії Мафії, але гра не приїдається і лише продовжує обростати шанувальниками. Блеф, інтрига, непередбачуваність і тонкий розрахунок в одній коробці - ось головні складові успішної «Мафії», ну а нові персонажі допоможуть внести різноманітність в уже знайому гру!

Більше героїв, хороших і різних!

Познайомимося ж з героями «Мафії», майбутніми учасниками денних і нічних сутичок не на життя, а на смерть. Звичайно ж, тут є дві головні угруповання - мирні жителі і мафіозі. Строго кажучи, угруповань навіть три, оскільки якщо гравців збереться досить, в гру можна ввести другий мафіозний клан - якудза. В цьому випадку кримінальним елементам належить змагатися не тільки з простими городянами, а й один з одним. І, звичайно ж, на боці мафії виступають особливі персонажі: Дон мафії і Адвокат, мирний житель на службі мафіозі. Перший веде полювання за комісаром поліції, другий перемагає разом з мафією і при вдалому збігу обставин може з'ясувати особистості своїх наймачів.

Сицилійська поліція теж не дрімає: її представляють відразу три спеціальних героя. Комісар перевіряє належність гравців до тієї чи іншої угрупованню, Шериф вправі пристрелити одного з героїв в буквальному сенсі слова без суду і слідства, а Капітан може взяти під арешт будь-якого з гравців і таким чином запобігти вбивству (а заодно і утруднити роботу слідства, оскільки персонаж під арештом не підлягає перевіркам).

Там, де не справляється поліція, в справу вступають лікарі: Медсестра здатна повернути до життя одного з убитих вночі гравців. Власне розслідування веде Журналіст: він може перевірити приналежність двох гравців до однієї угрупованню, і тим самим допомогти слідству під час денних обговорень. Невдаха Сновида прокидається разом з мафією, проте не стає одним з них і продовжує боротися за справу мирних жителів. Вітряна Красуня може надати алібі одному з гравців на ніч і тим самим врятувати його від страти, ну а жорстокий Маніяк грає сам за себе, і для перемоги повинен залишитися в гордій самоті. Крім того, в комплекті є четвірка яскравих героїв без особливих властивостей: гравці самі вирішать, якими здібностями їх наділити, щоб гра стала без перебільшення неповторною!

Гра Мафія: ось де вся сицилійська рать

Різноманітність героїв допоможе вам влаштувати по-справжньому незабутню партію в «Мафію». Поєднуючи в одній грі самих різних персонажів, можна отримати комбінації, які змусять задуматися навіть найдосвідченіших детективів і майстрів блефу! Витончено і зі смаком оформлені карти допоможуть вам зануритися в атмосферу пригодницького детективу, а красива металева упаковка перетворить цю гру в чудовий подарунок. Ласкаво просимо на Сицилію - ви переконаєтеся, що за останні 35 років тут багато що змінилося!

Характеристики
ВікВід 10 років
ТематикаКарткові
Кількість гравцівВід 5 до 25
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре