Меню
Кошик

Мафія

Виробник: Hobby World
Гра складається з енної кількості раундів, в ході яких відбувається розслідування, що закінчується перемогою або шпигуна, або звичайних гравців. На початку кожного раунду випадковим чином вибирається одна стопка карт локації (орбітальна станція, піратський корабель, база терористів, військо хрестоно..
425 грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Мафія гра, про яку знають усі та в яку грав кожен із читачів цього тексту. Звична нам Мафія – це закриття очей та очікування, коли ж «місто нарешті прокинеться», але настільна гра мафія відчутно відрізняється від дитячої гри.

Настільна гра Мафія – це тактика, хитрість та розважливість в одному флаконі. Щоб виграти, вам потрібно під'єднати інтуїцію, налаштуватись на ментальні вібрації та тоді можливо вам вдасться знайти антагоніста вашої партії.

Але не варто думати, що в мафієподібних іграх антагоністом може бути тільки Мафія. Коло осіб, що представляють темну сторону в таких іграх значно ширше, ніж вам здається, а сама настільна гра Мафія може приймати досить неоднозначні втілення.

Гра Мафія – це культове втілення ідей психології та математики, які зрештою перетворилися з простої забави на дисципліну зі світовими турнірами. Гра з'явилася на світ завдяки Дмитру Давидову і швидко стала найпопулярнішою у студентських гуртожитках та навіть таборах.

За допомогою мафієподібних ігор лікують від ігрових залежностей, а студенти юридичних факультетів навчаються бути присяжними. Так що цей «жанр» настільних ігор точно вартий особливої уваги.

Настільна гра Мафія – різновиди

Говорячи про мафієподібні ігри варто врахувати, що їх кількість значно більша, ніж здається. Щоб стати мафієподібною грою проєкту, необов'язково бути пов'язаним з італійською або сицилійською мафією. Необхідне лише використання тієї ж механіки пошуку антагоніста та достатню кількість гравців.

Крім того, сама серія ігор Мафія також має багато випусків. Серед Мафій є як дитячі версії, де протистояння йде між лісовими звірятами та хижаками – так і серйозніші сценарії, як у грі «Мафія: Вся сім'я в зборі». У ній учасникам доведеться зіткнутися з мафією у всіх її мерзенних та страшних проявах.

Мафієподібні ігри – це чудовий спосіб розрядити обстановку та скрасити вечір. Такі ігри не вимагають надмірної уваги або підготовки, при цьому вони здатні подарувати море емоцій. Завдяки відносно коротким партіям мафієподібні ігри не набридають і відмінно підійдуть навіть тим, хто скептично ставиться до теми настільних ігор, тому такі проєкти можна назвати універсальними.

Настільна гра Мафія правила та ролі

Як і більшість настільних ігор, мафієподібні проєкти пропонують гравцям дещицю відігравання персонажів. Наскільки сильно необхідно відігравати насамперед залежить від складності самої Мафії та комплекту коробки.

Від «коробки» також залежать назви ролей та здібності учасників, але більшість мафієподібних ігор дотримуються класичного складу можливостей для всіх гравців.

У класичній Мафії діє пристойне коло персонажів і кожен з них має власні вміння. Багато в чому класична мафія схожа на те, у що ми грали в дитинстві, але учасники не просто грають за мафію або шерифа, вони грають власні ролі.

Так, з настанням ночі, всі учасники гри Мафія діють у такому порядку:

 • Красуня – здатна блокувати особливі здібності гравця, але цим захищає його від смерті протягом ночі.
 • Злодій – може заблокувати здатність вибраного гравця.
 • Стукач – цей персонаж повністю відповідає своїй назві, адже він здатний вказати на гравця, якого ведучий буде зобов'язаний обмовити навіть якщо він не є мафією.
 • Лікар – ангел-охоронець гравців, адже він здатний врятувати одного з учасників партії від смерті.
 • Охоронець – завдання цього персонажа жертвувати собою заради інших, якщо вибраний ним гравець помирає протягом ночі, то охоронець помирає замість нього.
 • Адвокат – може отримати інформацію про те, ким є один з учасників партії.
 • Мафіозі – шляхом виключення намагається відправити в інший світ Шерифа.
 • Шериф – прагне дізнатися, хто ж із гравців представляє Мафію.

Крім перерахованих ролей, існують також десятки аналогів. У таких іграх як Бенг або Джентльменська Угода ролі можуть називатися схожим чином або зовсім не мати аналогів із класичною мафією. Такі відмінності не роблять ігри гіршими, адже різноманітність дозволяє механікам легендарної Мафії не старіти, а розвиватися разом із гравцями, які в неї грають.

Серія ігор Мафія в інтернет-магазині Na Stoli

Як ми вже згадували – мафієподібні ігри – це величезний фрагмент настільного світу та один із найпопулярніших жанрів серед інших. Не дивно, що видавництва серйозно взялися за розробку аналогів класичної Мафії в інших, загадкових або навіть магічних сеттингах, адже користувачі часто використовують запит «Мафія гра купити» коли шукають прості настільні ігри для компанії.

Якщо ви давно хотіли пограти в справжню Мафію або навпаки, знайти гру схожу з нею, але що має інший сеттинг – все, що вам потрібно вже Na Stoli!

У каталозі нашого інтернет-магазину настільних ігор ви можете придбати:

 • Vampire: The Masquerade – Blood Feud
 • Криміналіст: Вбивство у Гонконзі
 • Мафія. Вся сім'я у зборі
 • Мафія. Кровна помста
 • Дитяча Мафія

У комплекті до перелічених ігор можуть бути маски, карти, мініатюри та інші аксесуари. Завдяки їм ви та ваші друзі зможуть перейнятися духом гангстерського життя і використовуючи всі доступні методи «нарешті позбутися цього набридливого шерифа». Ну а якщо вік гравців ще не досягнув тієї позначки, на якій усі ролі мафії можна називати своїми іменами – Дитяча Мафія стане чудовим рішенням.

Окрім різноманітних мафієподібних ігор у нашому каталозі ви також можете знайти рольові настільні ігри, ігри 18+, ігри для всієї родини. Якщо ваші друзі люблять настільні ігри, але ви не впевнені, що вгадаєте їх смаки – подаруйте їм один із наших подарункових сертифікатів. Запевняємо, вони будуть у захваті!

FAQ

Більшість гравців, маючи намір познайомитися з настільними іграми, особисто задаються десятками питань, відповіді на які знайти не так просто, як би хотілося. Ми, Na Stoli, вирішили трохи допомогти новачкам і відповісти на найпопулярніші питання.

Де краще купити гру Мафія?

Найкращим рішенням буде придбання у спеціалізованому магазині. Придбати гру Мафія за найприємнішою ціною ви можете у нашому магазині настільних ігор Na Stoli. Ми пропонуємо широкий асортимент мафієподібних ігор та найкращі ціни!

Скільки коштує Мафія гра?

Мафієподібні ігри, як правило, відносяться до доступного цінового сегмента, але кінцева вартість залежить від розмірів та сеттингу гри. Na Stoli ви можете купити Мафію у дорожній версії з мінімальним бюджетом, адже ми прагнемо надати нашим клієнтам найкращі ціни.

Настільна гра Мафія – як грати

Правила мафієподібних ігор відрізняються одна від одної незначними деталями, тоді як основа береться з класичної мафії. Принцип гри у класичну мафію ми описали вище.

Які найпопулярніші версії гри Мафія?

Якщо вам потрібна проста, але водночас цікава гра – Мафія стане найкращим вибором. Завдяки своїй простоті вона підійде навіть для найскептичніших гравців, а її азарт вже точно не залишить нікого байдужим.

Серед безпрограшних мафієподібних ігор особливої уваги стоять такі проєкти як «Мафія: Вся сім'я в зборі» та «Бенг». Ці ігри подарують море емоцій і не розчарують вас.