Меню
Кошик

Містобудування

 ROOT (Корені) .  Гра про лісовий лад і безлад  UA УЦІНКА
Уцінка -20 % Немає у наявності
Виробник: Kilogames
КОРОБКА РОЗПАКОВАНА. ВИКОРИСТОВУВАВСЯ ДЛЯ ВІДЕООГЛЯДУГра про лісовий лад і безлад  Підстарезними кронами дерев постійно відбувається безліч подій: підступна Муркіза де Коте загарбала собі всі лісові багатства і вирубує ліси, щоб побудувати нові казарми. Інші лісові створіння не згодні миритися..
1650 грн. 1320 грн.
 ROOT (Корені) .  Гра про лісовий лад і безлад UA
Немає у наявності
Виробник: Kilogames
Гра про лісовий лад і безлад  Підстарезними кронами дерев постійно відбувається безліч подій: підступна Муркіза де Коте загарбала собі всі лісові багатства і вирубує ліси, щоб побудувати нові казарми. Інші лісові створіння не згодні миритися з таким станом справ і готують справжню революцію, п..
1650 грн.
Виробник: Granna
оїни та мислителі? Будівельники та вчені? Якою буде ваша цивілізація? Винаходи, нові технології, революційні погляди – перед вами багато відкриттів! Ви граєте роль лідера країни. Намагайтеся вразити світ своїми досягненнями та забезпечити своєму народові щасливе життя! Передбачайте рух суперників, б..
749 грн.
Виробник: Lord of board
Рідкісними є ті випадки, коли щось із часом стає тільки кращим. А із настільними іграми все ще складніше ‒ важко створити перевидання якоїсь гри, щоб вона стала кращою за оригінал. Сотні прикладів не дадуть збрехати. Але одному чоловікові, ім'я якому Мартін Воллес, таки вдалося ц..
2200 грн.
Виробник: Kilogames
УВАГА! Наразі триває передзамовлення української локалізації гри «Виноробство. Основне видання»!Надходження гри очікується у вересні 2021 року!В грі «Виноробство» вам потрібно буде пройти шлях від висаджування першої виноградної лози до продажу вина в магазинах. Як в справжнісінькому ферме..
2050 грн.
Острів котів  UA УЦІНКА
Хіт продаж Уцінка -20 % Немає у наявності
Виробник: Geekach Games
ТОВАР ВИКОРИСТОВУВАВСЯ ДЛЯ ВІДЕООГЛЯДУ. РОЗПАКОВАНИЙ. Десь далеко, на острові посеред океану вже декілька століть щасливо і мирно живуть наймиліші пухнасті тварини - коти. Все б нічого, але зараз острів кішок знаходиться під загрозою. Веш Темнорукий вирішив зруйнувати ідилію пухнастих..
1550 грн. 1240 грн.
Виробник: Geekach Games
Десь далеко, на острові посеред океану вже декілька століть щасливо і мирно живуть наймиліші пухнасті тварини - коти. Все б нічого, але зараз острів кішок знаходиться під загрозою. Веш Темнорукий вирішив зруйнувати ідилію пухнастих мешканців. Сьогодні ваше завдання - врятувати їх. Треба пі..
1550 грн.
Виробник: Geekach Games
Храм Саґрада Фамілія в Барселоні - видатна архітектурна споруда й найвеличніше породження людської фантазії, що цілком заслужено вважається чи не найголовнішим сучасним чудом світу. Це найвідоміший проєкт і справа всього життя геніального Антоніо Ґауді, що взяв за основу природні форми, обриси ..
1150 грн.
Виробник: Kilogames
Терафомування марса – це стратегічна настільна гра, яка своєю появою накоїла багато шуму та майже одразу стала любою для багатьох гравців. Це обумовлено багатьома факторами, і у тому числі чудовою механікою, стильними іллюстраціями та актуальною тематикою. Декілька мегакорпорацій почали розроб..
2250 грн.
Виробник: Kilogames
Еллада та Елізій. Нові поля для Тераформування Марса "Terraforming Mars: Hellas & Elysium" - доповнення для настільної гри "Тераформування Марса". Містить двостороннє ігрове поле. Кожне з полів можна використовувати замість поля з базової гри. Перед вами українська локалізація. ..
510 грн.
Тераформування Марса: Початок. Доповнення UA
Хіт продаж
Виробник: Kilogames
У 2400-х людство починає терраформіровать планету Марс. Гігантські корпорації, створені з ініціативи Всесвітнього уряду на Землі, ініціюють Масштабні проекти, щоб підняти температуру, рівень кисню і покрити океанами планету Марс до умов, придатних для життя. У Terraforming Mars ви граєте за одну з Ц..
580 грн.
Хора. Розквіт імперії, укр (Khora. Rise of Empire) UA
Передзамовлення
Виробник: Kilogames
Відчуйте себе правителем чудового міста-держави у Стародавній Греції. Розвивайте його швидше і краще, ніж ваші суперники! У кожному раунді ви зможете прийняти важливі політичні рішення в галузі філософії, законотворчості, культури та торгівлі, військової справи… що будуть формува..
1750 грн.
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)