Меню
Кошик

На логіку

 Докер UA
Хіт продаж
Виробник: Feelindigo
Настільна гра Докер - це невелика абстрактна стратегія, для перемоги в якій знадобиться хороше просторове мислення.Докер була розроблена німецькою командою гейм дизайнерів, але художнє оформлення належить українській кампанії Feelindigo, які спробували додати свій колорит. Наприклад, ілюстрації до г..
210 грн.
Azul (Азул) UA
Немає у наявності
Виробник: Plan B Games
Шедевральна логічна гра, яка займає перші місця в рейтингах кращих абстрактних і сімейних ігор і входить в ТОП-50 кращих настільних ігор всіх часів на сайті «BoardGameGeek».ОГЛЯД ГРИ АЗУЛ. МОЗАЇКА КОРОЛІВСЬКОГО ПАЛАЦУЗа легендою, португальський король Мануел Щасливий, побувавши в Альгамбрі, був..
1299 грн.
Виробник: Zvezda
Exit: The Game - The Secret Lab - друга гра з чудовою серії квестів «Exit», розробленої знаменитими німецькими авторами Інкой і Маркусом Брандо, що спеціалізуються на сімейних євро-іграх.На цей дії гри відбуваються в секретній лабораторії. Ви вирішуєте заробити грошей, взявши участь в медичному експ..
375 грн.
Виробник: Ігромаг
Компактна версія "Вулика", одного з найкращих дуельних абстрактів за всю історію настільних ігор. Містить нові фішки із доповнення. Сонечко вміє переміщатися по головах інших комах на 2 кроки, а потім повинне спуститися вниз. Комар (він же москіт) є джокером, він копіює можливості фішки, з..
495 грн.
Виробник: YELLOWBOX
Незвичайний паті-філлер з оптичними ілюзіями. Настільна гра «Illusion» була розроблена в 2018 році знаменитим Вольфгангом Варшем, чиї геніальні ідеї читачі  могли оцінити в таких хітах, як «The Mind», «Хитрий хід» та «Шарлатани з Кведлінбурга». У тому ж 2018 році «Ілюзія» ст..
330 грн.
Інакше кажучи RU
Хіт продаж
Виробник: Сквірл
ЯК ГРАТИ?Перший варіантПоділіться на команди, перемішайте карти і виберіть на якій стороні будете грати. Гравець завжди пояснює слова своїй команді (кожен з команди повинен побувати в ролі пояснює). Він тягне карту і за номером клітини, на якій стоїть фішка команди, пояснює слова з таким же номером ..
440 грн.
Аліас Сімейний: Дорожня версія (Alias Family: Travel) UA
Хіт продаж
Виробник: Tactic
Комплектація настільної гри «Аліас Сімейний. Дорожня версія»:30 двосторонніх карток для всієї сім'ї20 двосторонніх карток для дорослихігровий блокнотпісочний годинникрулеткаолівецьПридбати настільну гру «Аліас Сімейний. ..
279 грн.
Виробник: Tactic
Дорожня серія Alias тепер українською мовою.Весела, енергійна та корисна командна гра, адаптована для дітей молодшого віку. У цій грі треба пояснити товаришеві по команді слово, зображене на картці, за допомогою синонімів, антонімів, натяків, жестів, не називаючи самого слова. З грою Скажи інак..
279 грн.
Виробник: Lord of board
У давнину, коли наша ера ще навіть не настала, українські степи заселяло багато войовничих народів (пригадати з уроків історії хоч би про сарматів). Але одними з найвідоміших були, звичайно ж, скіфи, яких водночас боялися і поважали. Скіфи завжди були неймовірно спритними воїнами, на своїх конях, не..
1250 грн.
Геометрія уяви (Imagine) UA
Новинка
Виробник: Coctail games
Цікава паті-гра на пояснення слів за допомогою зображень на прозорих картках. Настільна гра «Imagine» була розроблена в 2015 році групою японських геймдизайнерів.У 2016-17 роках гра ставала номінантом конкурсів «Tric Trac», «Årets Spil», «As d'Or» і переможцем конкурсу «Mensa Select». Входить в ТОП-..
692 грн.
Діксіт  UA
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Ігромаг
Настільна гра “Діксіт” - ваш особистий квиток у світ фантазій, мріянь і неймовірних подорожей. Ця настолка ламає усі стереотипи, стандартні представлення і дає повну волю уяві. Весела карткова гра на асоціації зайде і дітям, і дорослим. Неймовірно красиві ілюстрації на величезних картах у дусі Сальв..
979 грн.
Виробник: Ігромаг
Всесвіт гри, яку було відзначено великою кількістю нагород, продовжує розширюватися. На вас чекають 84 абсолютно нові карти, які можна використовувати з базовим Діксіт і Діксіт Одіссея. Подорож до самого серця вашої уяви триває!СВІТ ВІДДЗЕРКАЛЕНЬНад цим випуском працював художник Себастьян Телл..
506 грн.
Показано з 1 по 12 із 64 (6 сторінок)