Меню
Кошик

Аліас або Скажи інакше UA

Аліас або Скажи інакше   UA
Аліас або Скажи інакше   UA
Хіт продаж
Аліас або Скажи інакше   UA
Аліас або Скажи інакше   UA
Аліас або Скажи інакше UA
699 грн.
  • Наявність У наявності
  • Alias
  • 60-90 хв.
  • 10+
  • 4-12
  • Українська

Аліас або Скажи інакше (Alias) (укр.): Я тобі вкотре пояснюю ...

image - 0Від творців: «Скільки тобі можна пояснювати?», «А що, з першого разу не доходить?» і «Ну що тут незрозумілого?» - супер гра на пояснення для всієї родини - Аліас або Скажи інакше (Alias) (укр.).

Всім, хто любить щось тлумачити своїм друзям і близьким, усім, хто розуміє своїх рідних з півслова і всім, хто вміє дуже швидко розмовляти - терміново купити гру Алиас і почати супер захоплююче змагання!

Вгадати за 60 секунд

Місія - пояснити якомога більше слів, час на виконання - 60 секунд. Допоміжні аксесуари - ігрове поле з треком і двосторонні картки зі словами (з одного боку слова і словосполучення українською мовою, з іншого - англійською). Поїхали!

Спочатку гри поділіться на команди. Оптимальний варіант, коли бере участь не більше трьох команд і у всіх плюс-мінус рівна кількість учасників. Кожна команда повинна вибрати фішку, якої буде рухатися по ігровому полю і залишити її на стартовій клітці.

image - 1Команди ходять по черзі. У свій хід один з учасників команди бере в руку кілька карт стороною з обраним мовою від себе. За командою гравець перевертає картки і починає пояснювати своїм товаришам слова і словосполучення, що знаходяться під тим же номером, на якому стоїть фішка команди. Так, якщо команда зупинилася на клітці номер 8, то і з кожної картки потрібно пояснювати восьмій слова. Кожне вгадати слово - плюс бал, кожне пропущене - мінус бал. Коли закінчується хвилина, учасник підраховує, скільки карток вгадала його команда, а скільки пропустила і ходить вперед на відповідне число клітин.

Якщо пролунав сигнал стоп, коли ведучий пояснював останнє слово - всі учасники мають право відгадувати його і тоді бал піде в залік тій команді, яка вгадає першої. Перемога дістанеться тій команді, чия фішка першої виявиться на фінішній клітці ігрового поля.

Гра Аліас або Скажи інакше (Alias) відразу на двох мовах!

image - 2Безсумнівно, той факт, що дана гра представлена ​​відразу на двох мовах робить її подвійно крутий! Так ви зможете підтягнути знання і розширити свій словниковий запас і в українському, і в англійській мові! It's so cool!

Характеристики
ВікВід 10 років
ТематикаУ слова
Кількість гравцівВід 4 до 12
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре