Меню
Кошик

Бенг! Дуель RU

Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
Бенг! Дуель RU
395 грн.
  • Наявність У наявності
  • Bang! The Duel
  • 30-60 хв
  • 12+
  • 2
  • Російська
Правила до цієї гри:

Бенг! Дуель правила гри (1.41MB)

Бенг! Дуель (Bang! The Duel): Вінчестер проти кольта

image - 0Рекламних пауз на ТБ найбільше в вестернах - щоб герой міг перезарядити свій кольт.

Роберт Сильвестр

На просторах Дикого Заходу бандити вирішують свої питання гучними суперечками і небезпечними перестрілками. Сьогодні вони готові тебе вбити, але вже завтра за милу душу розчавлять в салуні пару стаканів віскі з тобою за компанію.

Єдине протистояння, якому немає ні початку, ні кінця - класичний конфлікт шерифа і ватажка бандитського угруповання. Час біжить, нові герої займають посаду охоронця закону, нові головорізи виявляються на чолі банд, а ненависть і ворожнеча все так же передається у спадок.

Бенг! Дуель (Bang! The Duel): Чи залишиться хтось один

На початку партії учасники беруть на особисте колоді карт: одна для шерифа, інша, відповідно, - для бандита. Випадковим чином відбирається по 4 персонажа, двох з яких гравці повинні розмістити на вогневої рубёж (одного - атакуючим, іншого - що прикриває), а двох - залишити в резерві. Шанувальники дико-західних фільмів зрадіють, коли побачать, з якими персонажами їм належить грати: Джанго, Дикий Білл, Самотній рейнджер, Енні Уоклі, Буффало Білл і інші. Автори «запросили» в дану гру Бенг! Дуель (Bang! The Duel) людей з реального життя і вестерн фільмів, щоб не вибиватися із заявленої атмосфери. Як і раніше, кожен персонаж унікальний і має певної здатністю, якої учасник зможе скористатися в процесі гри. Мета гравців - нейтралізувати всіх персонажів супротивника.

image - 1

Ходять гравці по черзі, свій хід активний учасник починає з добору 2 карт з власної колоди. Далі, як в звичайному Бенг слід розігрувати карти з руки. Ви можете прокачати своїх персонажів, забезпечуючи їх спорядженням: зброєю, прицілами, капелюхами і іншим. Ви також можете розіграти скільки завгодно карт дій і тільки одну карту «Бенг». Варто зауважити, що гравець може атакувати і користуватися особливостями тільки атакуючого гравця. В цьому і є виверт: вам потрібно аналізувати ситуацію, приймати рішення, кого з персонажів потрібно вивести на передову, а кому краще залишитися в тилу.

Ще одна особливість гри Бенг! Дуель (Bang! The Duel) - скидання карт. Як ви пам'ятаєте, спочатку кожен з учасників користується своїм особистим колодою, але скидання - один на двох. Коли в учасників закінчуються колоди, скидання тасується і стає загальною нової колодою. Таким чином, гравці зможуть піднімати карти, спочатку належали супернику, і будувати на їх основі нову стратегію.

Бенг! Дуель (Bang! The Duel): або пан, або пропав

image - 2Настільна гра Бенг! Дуель (Bang! The Duel) - ідеальний збалансований варіант гри для двох. Цікаво, що в сюжет гри покладена не просто боротьба, а протистояння двох характерів, двох життєвих позицій. Вам точно буде цікаво спробувати себе і з одного, і з іншого боку барикад.

Характеристики
ВікВід 10 років
ТематикаДетективні
Кількість гравцівВід 3 до 7
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре