Меню
Кошик

Бутилочка RU

Бутилочка RU
Бутилочка RU
Бутилочка RU
Бутилочка RU
Бутилочка RU
Бутилочка RU
Бутилочка RU
Бутилочка RU
Бутилочка RU
Бутилочка RU
Бутилочка RU
345 грн.
  • Наявність У наявності
  • Бутилочка
  • 30-45 хв.
  • 18+
  • 3-12
  • Російська
Правила до цієї гри:

Бутилочка правила гри (284.97KB)

Гаряча гра для дружньої компанії. Призначена для осіб, які досягли повноліття - без комплексів і з почуттям гумору. Як можна здогадатися з назви, настільна гра «Пляшка» заснована на відомій молодіжної грі, де розкручують пляшку, а потім цілуються з тим, на кого вкаже горлечко. 

Тут все те ж саме, тільки гравці не просто цілуються, а виконують забавні завдання (хоча одне іншому не заважає). Гікач гарантує, що ця Пляшка стане цвяхом святкової програми. Вона розвеселить всіх учасників, дозволить незабутньо провести час і краще пізнати своїх друзів.

Як грати в Пляшку

Дві колоди завдань - для дівчат і для хлопців - перемішуються і викладаються окремими стопками. Стрілка-пляшечка ставиться на підставу. Можна починати.

Активний гравець крутить стрілку. Хлопець або дівчина, на якого вона вкаже, бере завдання з відповідною колоди, зачитує його вголос і намагається виконати. Якщо гравець виконує завдання, він отримує карту. Незалежно від результату, цей гравець буде крутити стрілку-пляшечку наступним.

Кінець гри

Грають до тих пір, поки не закінчаться карти в одній з колод. Або поки не набридне. Переможцем стає гравець, який виконав більше завдань. А тим, хто програв - гравець, який зібрав найменшу кількість карт. Він виконує завдання, яке придумає для нього компанія.

Характеристики
Вік18+
ТематикаЕротичні
Кількість гравцівВід 2 до 10
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре