Меню
Кошик

Дата. Фрагменти історії UA

Дата. Фрагменти історії UA
Дата. Фрагменти історії UA
Дата. Фрагменти історії UA
Дата. Фрагменти історії UA
Дата. Фрагменти історії UA
Дата. Фрагменти історії UA
Дата. Фрагменти історії UA
320 грн.
  • Наявність У наявності
  • Настільна гра Дата. Фрагменти історії
  • 10-20 хв.
  • 10+
  • 2-4
  • українська

Українська відповідь знаменитому Таймлайну з прекрасним артом і поліпшеною механікою. Настільна гра «Дата. Фрагменти історії» вийшла в світ у 2019 році. Це швидка гра для справжніх ерудитів, присвячена історії України. На думку Гікача, вона сподобається і дітям, і дорослим, і новачкам, і досвідченим гравцям.

Вивчайте історію України разом з грою «Дата. Фрагменти історії»! Гра дозволить поєднати приємне з корисним: весело провести час у сімейному чи дружньому колі і дізнатися щось нове. Також вона допоможе абітурієнтам підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Пізнавальна гра «Дата. Фрагменти історії»: хронологія історичних подій

У комплекті 100 двосторонніх карт з яскравими і прикольними ілюстраціями (чого тільки вартий Волтер Вайт з пачками гривневих купюр!). На одній стороні картки вказано назву події, а на іншій її дата. Карти розділені на чотири різнокольорові колоди.

 

Факти з історії України

Що було раніше: Полтавська битва чи заснування Києво-Могилянської академії? Перша залізниця або перша астрономічна обсерваторія? Введення гривні в обіг або підписання Будапештського меморандуму? Навіть якщо ви чогось не знали, то після партій в цей український аналог «Timeline» всі історичні події разложатся по поличках в правильному порядку.

 

Ігровий процес

На початку гри кожен учасник отримує колоду свого кольору і відкриває три карти з неї. Далі гравці формують стартовий часовий потік, викладаючи в центр столу по одній карті датою вгору.

Хід гравця складається з двох фаз:

  1. Блокування

Гравець може заблокувати карту суперника, поклавши поверх неї свою карту, або розблокувати свою карту, відправивши карту противника в часовий потік. Якщо карта противника викладена правильно, вона виходить з гри. Якщо ні - розміщується на правильному місці в тимчасовому потоці і зараховується противнику.

  1. Розміщення карти в часовому потоці

Гравець викладає свою незаблоковану карту події в часовий потік. Якщо карта розміщена в правильному хронологічному порядку, вона залишається в потоці. Якщо немає - виходить з гри.

Гра закінчується, коли в часовому потоці опиняється п'ять карт одного гравця. Цей гравець стає переможцем.

Характеристики
ВікВід 10 років
ТематикаКарткові
Кількість гравцівВід 2 до 4
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре