Меню
Кошик

Декодер UA

Декодер UA
Декодер UA
Декодер UA
Декодер UA
Декодер UA
Декодер UA
Декодер UA
Декодер UA
Декодер UA
Декодер UA
Декодер UA
750 грн.
  • Наявність У наявності
  • 15-45 хв
  • 12+
  • 3-8
  • українська

Декодер (Decrypto) (рус.): Шифровки по-українськи!
У минулому раунді не обійшлося без втрат, але ми НЕ втрачаємо бойовий дух, цього разу нам точно пощастить! Ми вже добре вивчив слабкості супротивника і в цей раз наблизимося до перемоги, розшифрувавши ворогів в настільній грі Декодер (Decrypto) (укр.)!

Зустрічайте, любителі холодних воєн, гідну похвали і часу настолку (тепер з української локалізації).

Гра Декодер, з'явившись в 2018 році, зараз Посідає перше місце в рейтингу патігеймов на авторитетний сайт, Який знає все про настолко, BoardGameGeek. А Щорічні конкурси принесли Декодеру чимало популярних нагород, серед яких:

2018 - Cardboard Republic Socializer Laurel Winner;
2018 - Lys Grand Public Winner;
2019 - Årets Spill Best Party Game Winner;
2019 - Gra Roku Best Party Game Winner;
2019 - Guldbrikken Best Parlor Game Winner;
2019 - UK Games Expo Best Party Game People's Choice Winner;
2020 року - MinD-Spielepreis Short Game Winner.
З чого складається гра
Коли ви відкрийте коробку, то знайдете там потрібні для партії компоненти. Вони включають в себе: 110 карток ключових слів, 48 карт з кодами, по 4 жетони перешкод і перехоплення, 2 комп'ютери (чорний і білий для кожної команди), пісочний годинник і блокнот.

Хто рулить в цій грі або правила для Шпеєрів
Настільна гра Декодер розрахована на компанію від 3 до 8 гравців від 12 років, які Не тільки люблять шифровки, а й бажають займатися ними російською мовою.

Учасники сідають за стіл, розділившись на дві команди, по дві особи на кожну сторону як мінімум. Максимум - по 4 людини в кожній зі сторін. Зібравшись і пережив попередні втрати (програш) кожен з команди знову бажає отримають перемогу в дешифрування повідомлень супротивників.

Суть гри полягає в наступному: розділившись на чорну і білу сторону, а так же взяв планшет потрібного кольору, команда вибирає шифровщика. По черзі їм стає кожен з боку, і завдання цієї ролі - дізнатися код з 3 цифр і дати своїй команді підказки. Підказки строго регламентовані і ви повинні їх дотримуватися, щоб не розгубити шарм гри.

На кожному планшеті є місце для 4 ключових слів, який будуть служить гравцям зачіпку. Кожен з команди бачить ключові слова, але не знає оних з боку ворогів. Шифровщика команди витягує картку з кодом і бачить там 3 цифри, які в цілому потрібно проасоціювати з ключовими словами команди. Після індивідуального мозкового штурму, шифровщика видає три підказки для своєї команди. Незважаючи на те, що для них існує звід правил по утриманню, форма видачі підказок довільна. Як пишуть творці, ви можете влаштувати навіть показову пантоміму для своїх союзників, аби це допомогло.

Команда противника в цей момент підступно вичікує того моменту, коли вони наблизяться до суті ключових слів вашої теми. Очевидно, що після першого, а то й третього коду вони будуть ще далекі від цієї мети, але рано чи пізно зможуть її здійснити і розшифрувати ваш код.

Для ведення записів в кожної команди є спеціальні листи, в яких існують поля для слів і колонки для цифр передбачуваних підказок. Коли шифровщика дав підказки, він повинен почати імітувати статую і в дискусію своєї команди ніяк НЕ втручатися.

Гравці в цей час вирішують, до якого ключовим словом належить кожна підказка і чи є серед них логічний зв'язок взагалі. Ворог так адже не дрімає. Після того як розмови закінчуються, команда порівнює свої результати з картою-кодом і розуміє: перемога це чи поразка. До слова, якщо союзники не відгадали код, ви отримуєте жетон перешкод. Зібравши два таких жетона за раунд, ви програємо. Коли ж союзники відгадали - нагородження НЕ чекайте, на війні як на війні.

Після того як ваша команда показала свої результати, в хід вступають противники - вони показують передбачуваний код. Якщо вони НЕ вгадали - не страшно, але якщо вгадали, то отримують жетон перехоплення, тим Самим на крок опиняючись ближче до перемоги. Отримавши два жетона перехоплення команда перемагає.

Декодер: асоціації по-шпигунський!
Настільна гра Декодер буде чудовим способом захоплююче провести час в спроби обіграти команду супротивників. Під час гри буде задіяна кожна звивина, включена логіка, інтуїція, дедукція і всі інші якості, які допоможуть вам зрозуміти шифровщика і раніше інших дати правильну відповідь.

Купити настільну гру Декодер в українському варіанті варто шанувальникам захоплюючих товариських ігор в слова, любителям вікторина і всім бажаючим надати особливий шарм вечірці. Якщо ви любите активні ігри з логічними загадками - гра ідеально для вас підійде.

Також рекомендуємо Зверніть увагу на настільні ігри, які допоможуть вам зблизитися з друзями і навчитися їх розуміти, Підозріло і Довжина Хвилі.

Спробуй, вгадай, про що думав суперник, занурившись в гру Декодер!

Характеристики
ВікВід 10 років
ТематикаПригоди
Кількість гравцівВід 3 до 7
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре