Меню
Кошик

Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку RU

Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку RU
Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку RU
Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку RU
Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку RU
Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку RU
Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку RU
Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку RU
Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку RU
Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку RU
Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку RU
Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку RU
Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку RU
Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку RU
635 грн.
 • Наявність У наявності
 • Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Rumble at Castle
 • 30+ хв.
 • 18+
 • 2-6
 • Російська
Всі чаклуни вже отримали чарівних пендель, а в магічну бійку як і раніше тягне? Пора урубатися в новий заміс - змагання по безбаштовому беззаконню і кришесносному веселощам оголошується відкритим!
 
Підгодовуй страшних тварюк, що рвуться з ланцюгів в катакомбах замку Спрутобойні, так покастовивай бойові заклинання. Несамовитий Змій Курінич, незламний Кубодемон і моторний Гамадрантул звернуть твоїх недругів в калюжку волохатих ектоплазми. А якщо ти і сам замість заклинань зіграв в ящик - не чекай, швидше за воскресає, коли ніхто не чекає, і з ходу повертайся в грандіозне безчинство!
 
Про гру
 
«Епічність сутички бойових магів: безчинства в замку Спрутобойні» - це самостійне продовження відомого і божевільного хіта про нелюдськи жорстокі розбірки крутих магів. Тонни жорстокості і садизму, руйнівні і огидні заклинання, заборонені до використання по всьому світу ... Але тільки не тут! Нас не хвилюють заборони, все, що нам потрібно, це перетворити всіх супротивників в пил ... А якщо вийде, то будь-що-небудь гірше! Смерть занадто щедра до нас і померти до кінця у магів не виходить ... Ми укладені в місці, подібному Аду, де будемо вмирати тисячі разів, тільки для того, щоб створити заклинання більш потужне, ніж те, що розірвало нас на шматки в попередній раз!
 
Від 2 до 6 гравців зможуть зійтися в цій епічність битві. Приголомшливий дизайн і стилістика гри вже повинні показати вам те, що варто чекати від гри. Вам належить комбінувати карти для складання смертельних комбінацій, збирати могутні артефакти, використовувати небезпечну очманілі магію. І якщо навіть вам не пощастило в раунді, і ви трошки померли, то навіть з того світу ви зможете брати участь в партії, заважаючи залишилися поки ще в живих магам!
 
Нові механіки
 
З цікавого і нового можна виділити кілька фішок:
 
Тварі - всі парафії з даної версії гри є тварі і іноді можуть залишатися у вас на столі з раунду до раунду. Крім того, що вони можуть закрити вас від ворожого заклинання, вони ще й можуть володіти корисними властивостями!
Кров - новий ресурс, який заробляється вбивством супротивників і утриманням замку. Кров, на відміну від інших ресурсів, переходить з партії в партію. Деякі карти пропонують пожертвувати певну кількість літрів для застосування ефекту;
Замок - деякі карти дозволяють вам захопити Замок Спрутобойні! В кінці раунду він приносить своєму власнику 1 літр крові. І море пафосу, звичайно! Крім цього, деякі карти дають бонуси власнику. Але ніхто не заважає вам знищити господаря і прибрати замок до своїх рук!
Нежданчик - це ефекти на деяких картах, який спрацьовують вже після вашої смерті, гарантуючи, що смерть не була такою вже простою і марною!
 
 
Ігровий процес
 
Кожен гравець бере на себе роль одного з магів і забирає його планшет, який потрібен для позначення решти балів життя. Починають все з 20 очками. Карти заводив, наворотів, парафій і шалений магії знаходяться в одній колоді і ретельно перемішуються. Гравці ходять по черзі, але добирають карти і збирають заклинання одночасно. Гра складається з кілька партій, а партія з різних фаз ходу. Давайте розберемося:
 
 • Добір карт - на самому початку ходу ми завжди добираємо в свою руку до 8 карт.
 • Творимо заклинання - до складу вашого заклинання може увійти від однієї до трьох карт, причому карти бувають трьох видів: Заводила, початківець заклинання і дає певну перевагу; Перипетії, що пропонує додаткову щіпку унікальності і болю, а також Прихід - який закінчює  акорд вашої магії. Заклинання може включати лише по одній карті кожного типу, але між собою їх можна комбінувати як вам подобається;
 • Викладання заклинання - ваше готове до бою заклинання викладається лицьовою стороною вниз на стіл перед вами. Чекаємо інших чарівників ...
 • Визначення черговості ходу - прийшов час визначити черговість розіграшу наших заклинань. І першим чаклувати буде чарівник ... з самим коротким заклинанням! Адже це логічно, ніж воно коротше, тим швидше ви його застосуєте! Якщо ж у гравців однакова кількість карт в заклинанні, то вирішити, кому ходити першим, допоможе число Ініціативи на мапі Приходу заклинання - гравець з максимальним значенням ходить першим. Що робити, якщо Приходу немає? Вважайте, що ваші Ініціатива дорівнює нулю ... А якщо і це не допомогло визначитися з ходом, то просто киньте кубик;
 • Розкриваємо заклинання - коли хід нарешті дійшов до вас, варто перевернути карти підготовленого заклинання і зачитати як вийшло назву з самим епічно-магічним виразом, на яке ви здатні. Можна навіть придумати покарання для тих, хто забуде це зробити і просто перейде до ефектів карт. Якщо в заклинанні відсутня будь-яка карта, то що ж, застосуєте фантазію і додумайте назва!
 • Застосовуємо все ефекти заклинання - ефекти карт застосовуються по порядку, як викладені карти - спочатку Заводила, потім навороти і потім Прихід. Якщо карта зажадає зробити Могутній кидок, то вам потрібно буде кинути по одному кубику за кожну карту з таким знаком. Всього знаків, тобто шкіл магії п'ять: Псування, Морок, Чад, Кумар, Трава. Всі маги в своєму порядку застосовують ефекти карт і наносять один одному пошкоджено;
 • Початок нового раунду, за умови, що ще живе хоча б два мага.
 
Хто переміг?
 
Перемагає гравець, який першим зміг зібрати дві медалі «недобитих чаклуна». Для отримання такої медалі, вам потрібно успішно знищувати своїх ворогів і залишитися останнім вижив в цій дикій заваруха магом.
 
Особливості гри
 • Перед вами повністю самостійна гра з новими захоплюючими механіками, яку можна змішати з іншим набором «епічність сутичок бойових магів» і отримати чисте безумство на своєму ігровому столі!
 • Дивовижна і захоплююча сутичка для 2-6 чаклунів!
 • Елементарні правила для освоєння і нескінченна реіграбельность!
 • Божевільні комбінації з 128 нових карт заклинань, а також ще більш божевільні ілюстрації! Подібного ви ще не бачили!
 • Цілих 8 нових чаклунів - і у них серйозні наміри!
 • Круті нововведення: страшні тварюки, літри крові, Замок і чудові нежданчик!
 • Варіант гри «Короткий турнір» - для тих, хто вважає за краще роздавати ворогам лящів швидко і завзято!
Характеристики
Вік18+
ТематикаВаргейм
Кількість гравцівВід 2 до 6
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре