Меню
Кошик

КвестМайстер5. За сценою RU

КвестМайстер5. За сценою RU
КвестМайстер5. За сценою RU
КвестМайстер5. За сценою RU
КвестМайстер5. За сценою RU
КвестМайстер5. За сценою RU
КвестМайстер5. За сценою RU
КвестМайстер5. За сценою RU
КвестМайстер5. За сценою RU
КвестМайстер5. За сценою RU
265 грн.
  • Наявність У наявності
  • Deckscape: Behind the Curtain
  • 60-90 хв.
  • 12+
  • 1-6
  • Російська

Маленьке диво вже сталося: вам пощастило дістати квиток, до того ж безкоштовний, на уявлення знаменитого ілюзіоніста Ленса Олдмена! Це буде грандіозне шоу, яким фокусник вирішив завершити свою чарівну кар'єру. Вам же відкриється унікальна можливість не тільки споглядати магічне виступ, але і прийняти в ньому безпосередню участь.


Настільна гра КвестМастер 5. За лаштунками (Deckscape: Behind the Curtain) розгорнула намет з чарами на Острові Свободи в Нью-Йорку, куди запрошує всіх бажаючих розгадати секрети фокусів.


На годину вам відкритий прохід за куліси!

П'ята настільна гра з серії КвестМастер то нема вам тоді підкидати подарунки долі у вигляді погоні за злочинцями, непрохідних джунглів або закритих кімнат. Вам пропонується культурно відпочити і пробратися за лаштунки до ілюзіоністові, де в стилі квест-жанру вас чекають 60 магічних загадок і несподіваних сюрпризів.


Будете ви одні або завзятою компанією до 6-ти осіб, приготуйтеся відкривати таємниці закулісся і вражати глядачів власними чудесами в ролі асистента мага Лендса Олдмена. З цього моменту починається саме Карти 5-ої гри КвестМастерволшебное пригода у вашому житті!


Не поспішайте до початку гри розглядати карти, інакше ризикуєте власною нетерплячість зіпсувати весь смак процесу. Карти повинні знаходитися в колоді по порядку нумерації. Якщо випадково цей порядок був порушений, краще попросити людину, не зацікавленого в грі, скласти карти заново.


Відкриваючи карту за картою, ви пройдете цілу лінію приємних випробувань-головоломок на уважність і винахідливість. Складність головоломок буде збільшуватися поступово від найлегших до логічно закручених. Ретельно вивчайте завдання, що зустрічаються підказки, знайдені предмети, ведіть записи і відкривайте таємниці. Тільки пам'ятайте, що уявлення триває всього лише 60 хвилин, тому встигніть дізнатися всі таємниці ілюзіоніста, поки він не пішов на пенсію.


КвестМастер 5. За лаштунками: присвяченим в чарівництво по плечу будь-квест

Коробка і комплектація настільної гри КвестМастер5: За кулісаміНастольная гра КвестМастер 5. За лаштунками - ідеальний набір магічних головоломок для сімейних вечорів або посиденьок з друзями, а також для одиночного посвяти в чарівники. Хмарно сюжетна лінія поступово пов'язує всі завдання в колоді, а навідні підказки допомагають розібратися в поточній головоломці і перейти до наступної. Гра вважається одноразовим пригодою, але до неї завжди за бажанням можна повернутися і відновити в пам'яті забуті таємниці.


Купити настільну гру КвестМастер 5. За лаштунками стоїть любителям квестів і головоломок, які бажають поповнити свою колекцію новим сюжетом.

Характеристики
ВікВід 12
ТематикаДетективні
Кількість гравцівВід 1 до 6
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре