Меню
Кошик

Манчкін 3. Кліричні помилки RU

Манчкін 3. Кліричні помилки RU
Манчкін 3. Кліричні помилки RU
Манчкін 3. Кліричні помилки RU
Манчкін 3. Кліричні помилки RU
Манчкін 3. Кліричні помилки RU
Манчкін 3. Кліричні помилки RU
Немає у наявності
Манчкін 3. Кліричні помилки RU
Манчкін 3. Кліричні помилки RU
Манчкін 3. Кліричні помилки RU
Манчкін 3. Кліричні помилки RU
Манчкін 3. Кліричні помилки RU
Манчкін 3. Кліричні помилки RU
Манчкін 3. Кліричні помилки RU
350 грн.
  • Наявність Немає у наявності
  • Munchkin 3: Clerical Errors
  • 30-90 хв.
  • 10+
  • 3-6
  • Російська

Манчкін 3. Кліричні помилки: Сідайте! Два!

Такі вже бувають ці клірики - невідповідальні. І хоч лобом об стінку бийся, десь щось неправильно нашаманят, а в вас летять все кийки і палиці. Але що-що, а хоч воскрешати навчилися. Нехай і не вас, після неподобства, але хоча б карти з скидання, теж сяка - така особливість.

Якщо в базовому наборі манчкінів все підземелля вже розвідані, монстри розігнані, а скарби розтягнуті, то команда пріключенцев може і занудьгувати. Щоб хоробрі воїни не загубили бойовий дух, розробники гри порадували фанатів новим випуском. Доповнення Манчкін 3. Кліричні помилки відкриє 66 нових підземель, в яких героїв чекають свіженькі монстри. У колоді скарбів додалося 46 унікальних карт, що дуже порадує шукачів пригод, «завалили» чергового Монстра заради отримання рівня і можливості забрати побільше цікавих трофеїв.

Манчкін 3: Тонкощі богослов'я і раноісцеленія на практиці

Манчкіновське підземелля підготували ще більших потайних печер і несподіваних пасток. Як і годиться, ви попадете в них самостійно або вам допоможуть в цьому справжні друзі. Тепер по коридорах і за дверима бродить ще більше монстрів, які бажають створити з вами якусь непристойність. Коли вже манчкіни перестануть бути такими цікавими і припинять заглядати в кожну ліпшу двері?

У доповненні Манчкін 3. Кліричні помилки з'явилося два нових персонажа. Творці гри вирішили додати нові риси характеру і урізноманітнити здатності манчкінів, так що зустрічайте новий клас - Бард, і нова раса - Гном. Як у житті, так і в підземеллі, барди - галасливі хлопці і звук їх гармошки розноситься на довгі кілометри. А ще вони дуже щасливі і згідливі - можуть вмовити заступитися за себе будь-якого учасника. Безсумнівно, для цього доведеться постаратися: кидаючи по черзі кубик, ви визначаєте, у кого більше цифра і хто - кому винен. Гномам пощастило не менш: завдяки їхньому маленькому росту, тупі монстри плутають їх з хафлінг, так що у цих малюків є аналогічний бонус «мінус один» на змивку. А ще вони так хитрі, що можуть змусити монстра з руки боротися за себе, додавши його рівень до свого.

Крім манчкінів, прокльони і монстри теж змінилися, а точніше - збільшилися в чисельності. Наприклад, ряди монстрів поповнив Куродемон - страшна істота з пекла, готове відірвати тобі головняк разом з головою. Та ж в бридку компанію завітала Семирічна Меріліч, здатна відібрати твоє життя і один рівень, якщо наздожене. А прокляття посмертної капості воскресить верхнього монстра з скидання, щоб зробити над вами розпуста. Треба ж, а тут клірики першокласно впоралися зі своїми обов'язками!

Манчкін 3. Кліричні помилки і робота над помилками

Доповнення Манчкін 3. Кліричні помилки розважить вас і подарує кілька годин радості і веселощів. Ще в 2011 році компанія Hobby World перевела її для вас на російську мову, зберігаючи всі тонкощі жартів. Так що тепер немає жодної причини сумувати - швидше спускайтеся в підземелля і починайте мочити бридких монстрів.

Це доповнення не призначене для самостійної гри і може використовуватися тільки разом з базовою версією манчкінів . Загальна кількість карт значно збільшиться, що дасть можливість провести цікаву і повноцінну гру для більшої кількості учасників.

Характеристики
ВікВід 10 років
ТематикаПригоди
Кількість гравцівВід 3 до 6
Мова виданняросійська

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре