Меню
Кошик

Місце злочину RU

Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
Місце злочину RU
1065 грн.
 • Наявність У наявності
 • Chronicles of Crime
 • 60-90 хв.
 • 14+
 • 1-4
 • Російська

Місце злочину (Chronicles of Crime): сучасне лондонське розслідування у всій красі!

image - 0Як ви думаєте, що найважливіше в розкритті злочину? Кожен криміналіст знає, вчасно зібрані сліди на місці події і їх детальний аналіз виведуть на злочинця в найкоротші терміни.

Хочете перевірити? У грі Місце злочину (Chronicles of Crime) ви станете досвідченими лондонськими судовими експертами, готовими стрімголов мчати на новий виклик, щоб першими дізнатися про деталі події і не упустити цінні докази. Так, і не забудьте з собою смартфон або планшет, адже ви сучасний Пінкертон.

Настільна гра Місце злочину встигла нашуміти в світі настолок і за неповні два роки свого існування отримала такі нагороди:

 • 2018 - номінація на премію Cardboard Republic Immersionist Laurel;

 • 2018 - номінант в категоріях Кращий кооперативна гра, Найкраща гра для одного гравця, Краща тематична гра, Краща інноваційна гра, Гра року за версією Golden Geek;

 • 2018 - номінант конкурсу Tric Trac;

 • 2019 - номінація на Кращу настільну гру премії Origins Awards;

 • 2019 - переможець в номінації «Краща настільна гра (американський стиль)» на UK Games Expo.

image - 1

Неймовірний успіх гра здобула у Франції, коли весь тираж гравці розібрали в один день. Серед кращих тематичних ігор в рейтингу сайту BoardGameGeek гра займає 24 місце, але це ще не межа.

А ви готові перевірити в дії всі секрети і інновації прямо на Місці злочину?

Оточити Місце злочину! Кожна хвилина на рахунку!

Настільна гра Місце злочину - це живий і відкритий світ, де можна робити що завгодно в досягненні мети.image - 2

Ви будете шукати докази, сліди і докази на різноманітних локаціях Лондона, щоб розкрити заплутані злочини протягом відведеного часу. Частина кримінальних історій взаємопов'язані між собою одним сюжетом, тому отримані раніше результати можуть вам стати в нагоді в подальшому розслідуванні нових подій.

Для повноцінної гри вам буде потрібно безкоштовне електронний додаток, доступне для скачування в App Store і Google Play. Додаток працює автономно і не вимагає підключення до інтернету.

Перед початком партії необхідно підготувати також фізичні компоненти гри, розташувавши їх на столі поруч з ігровим полем.

Починати гру варто з вибору історії і сценарію в додатку. Для проходження доступні 1 навчальний і 5 ігрових сценаріїв.

image - 3Поступово просуваючись по лінії слідства гравцям час від часу потрібно буде переміщатися між локаціями, збирати докази, допитувати свідків, задіяти експертів. Нові компоненти відкриваються після згадки їх додатком. Все слідчо-оперативні дії ви також будете проводити за допомогою додатка, яке після сканування унікального QR-коду з обраної гравцями карти або планшета проведе бажану дію.

Під час виконання дій приділяйте особливу увагу витраченого часу, оскільки воно значимо для підсумкового результату. При виконанні одного дії додаток враховує 5 хвилин внутріігрового часу.

Коли ваша дедукція буде готова назвати злочинця, повертайтеся до відділку і відповідайте на питання програми. Результат розслідування і ваша перемога або програш будуть залежати від даних відповідей.

Коли на Місці злочину виявляються професіонали - злочинець не сховатися!

Настільна гра Місце злочину - незвичайний кооператив з класичними детективними історіями і сучасними технологіями. Є також соло режим.image - 4

Гра повної ступенем управляється електронним додатком, яке видає різноманітність комбінацій для розслідування окремих сценаріїв після сканування фізичних ігрових компонентів. Доступних сцен вам вистачить на непередбачене кількість партій, так як невеликі епізоди зі сценаріїв можуть бути пройдені як окреме розслідування. Розробники обіцяли, що незабаром можуть з'явитися нові кримінальні історії. Ми вже чекаємо!

Купити настільну гру Місце злочину варто шанувальникам кооперативних або одиночних віртуальних квестів.

Характеристики
ВікВід 14
ТематикаДетективні
Кількість гравцівВід 1 до 4
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре