Меню
Кошик

Руммікуб. Без кордонів RU

Руммікуб. Без кордонів RU
Руммікуб. Без кордонів RU
Руммікуб. Без кордонів RU
Руммікуб. Без кордонів RU
Руммікуб. Без кордонів RU
Руммікуб. Без кордонів RU
Руммікуб. Без кордонів RU
Хіт продаж Немає у наявності
Руммікуб. Без кордонів RU
Руммікуб. Без кордонів RU
Руммікуб. Без кордонів RU
Руммікуб. Без кордонів RU
Руммікуб. Без кордонів RU
Руммікуб. Без кордонів RU
Руммікуб. Без кордонів RU
Руммікуб. Без кордонів RU
935 грн.
  • Наявність Немає у наявності
  • Rummikub Infiniti
  • 20-60 хв.
  • 8+
  • 2-4
  • російська

Руммікуб. Без кордонів (Rummikub Infiniti): продовжуємо писати історію

image - 0Кожна настільна гра має свою історію створення, а геніальна настільна гра продовжує свою історію крізь роки і століття. До однієї з таких ігор можна віднести Руммікуб. Створено був Руммікуб порівняно недавно, в 30-х роках ХХ століття в Палестині, а в 1977 році підірвав ігровий світ США, ставши грою бестселером і почавши свою нагородну історію з премії Best selling game of 1977 - USA. З 1980 по 1993 роки Руммікуб був визнаний грою року в Німеччині, Голландії, Іспанії та Польщі, а в 2005 році - найкращою грою в Південній Кореї.

Вирішивши надати грі ще більшої популярності, виробник настільних ігор Стиль життя локалізував оригінальну гру для російськомовного населення, випустивши Руммікуб. Без кордонів (Rummikub Infiniti). І через кілька років цей факт безсумнівно увійде в уже практично вікову історію Руммікуб.

Руммікуб. Без кордонів: укластися в хвилину

Настільна гра Руммікуб. Без кордонів включає в себе набори пластикових фішок з чотирьох кольорів з числами від 1 до 13 і двома джокерами, а також підставки для них за кількістю гравців. До речі, грають в Руммікуб. Без кордонів, як і в усі його версії, 2 - 4 гравці.image - 1

Мета гравців: позбутися якомога швидше від своїх фішок, складаючи різноманітні комбінації. Комбінації можна складати з груп однакових чисел різних кольорів і / або рядів одноколірних чисел, збудованих за зростанням.

Перед початком гри учасники спільно вирішують, скільки раундів буде розіграно. Всі раунди діляться на партії по числу гравців, тобто при грі вчотирьох ви повинні будете розіграти як мінімум один раунд з чотирьох партій. Визначившись з першим гравцем за допомогою значень на узятих фішках, гравці виставляють на свою підставку по 14 фішок.

Гра починається з учасника, який під час жеребкування взяв фішку з найбільшим значенням, і триває в порядку ходу годинникової стрілки.

На роздуми кожному гравцеві дається рівно 1 хвилина, що не вклавшись в яку, гравці штрафуються додатковими фішками з «магазину».  image - 2

Перший хід дається важко, оскільки стіл порожній і спочатку потрібно викласти таку комбінацію, де сума всіх чисел складе не менше 30. У наступному гравці орієнтуються на викладені номінали фішок і на свій особистий набір, маючи право скласти нову комбінацію чи доповнити існуючу. У будь-якому випадку учасник гри зобов'язаний викласти як мінімум одну фішку. Якщо такої можливості або бажання немає, гравець робить добір однієї фішки з «магазину», але викласти її він може тільки в свій наступний хід. При складанні комбінацій дозволяється переміщати фішки і використовувати джокер. Якщо до кінця гри ви не встигли використати фішку з джокером, то будете оштрафовані на 30 очок!

Закінчення партії має ознаменуватися гучною вигуком «Руммікуб!» від гравця, який виклав всі свої фішки. В кінці кожної партії відбувається підрахунок очок, результати якого записуються для кожного гравця. Переможцем стає гравець, який отримав найбільшу кількість очок за підсумками всіх раундів.

Руммікуб. Без кордонів: інтелектуальна стратегія

image - 3Настільна гра Руммікуб. Без кордонів - це сімейна гра, яка розвиває логіку та інтелект. З кожним ходом кількість варіантів для можливих комбінацій збільшується, тому потрібно уважно стежити за процесом появи фішок на столі і розрахувати точний момент для викладання четвертої фішки або джокера. Чи варто говорити про те, що це гра, в якій виключені всілякі збіги і повторення однакових партій?

Купити настільну гру Руммікуб. Без кордонів, а також ігри Скрабл і Вулик , варто любителя простих ігор з мінімальним набором компонентів, але глибоким розумовим процесом гри.

Характеристики
ВікВід 8 років
ТематикаУ слова
Кількість гравцівВід 2 до 4
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре