Меню
Кошик

Сюрпризи RU

Сюрпризи RU
Сюрпризи RU
Сюрпризи RU
Сюрпризи RU
Сюрпризи RU
Сюрпризи RU
Сюрпризи RU
Сюрпризи RU
Сюрпризи RU
338 грн.
  • Наявність У наявності
  • Surprises
  • 20-30 хв.
  • 6+
  • 2-5
  • Російська
Правила до цієї гри:

Сюрпризи правила гри (5.1MB)

казкові сюрпризи

Коробка гри СюрпрізиВсем відомо, що подарунки на Новий рік приносить Дід Мороз (або Санта-Клаус, дивлячись в якій країні відбувається справа). Але мало хто знає, що готує ці подарунки до доставки ціла команда маленьких ельфів! Робота у них ох яка клопітна, адже іграшок на чарівному складі дуже і дуже багато, і не так-то просто запам'ятати, що де лежить! Ось чому ельфи завжди раді будь-якій допомозі - вони розкажуть вам, які подарунки потрібно скласти в коробку, і відкриють для вас двері чарівного складу. Правда, орієнтуватися всередині вам доведеться самостійно - чи зможете ви запам'ятати, де зберігаються ляльки, плюшеві ведмедики, футбольні м'ячі, заводні поїзда і безліч інших дивовижних подарунків? Приготуйтеся до казкового випробуванню в дитячій настільної гри «Сюрпризи»!


Гра Сюрпризи: Де водяться чарівники?

Картки гри СюрпрізиВот перед вами 16 секцій чарівного складу - 16 закритих карт з іграшками. Вам належить один список побажань, крім цього кожен учасник отримує одну карту ельфа - це ваш помічник і провідник. Гравці по черзі перевертають карти, намагаючись виявити необхідні іграшки, відповідно до списку. Якщо вам вдалося знайти потрібний предмет з першої спроби, переверніть ще одну карту. Якщо немає, передайте хід наступного гравця, а останню відкриту карту знову поверніть сорочкою вгору. У будь-який момент можна скористатися допомогою ельфа - скажімо, продовжити хід навіть в разі помилки або підглянути кілька закритих карт. Той, хто першим відкриє потрібний набір іграшок, отримує в якості нагороди карту зі списком побажань, а також віддає в розпорядження іншого гравця одну карту ельфа. Далі все 16 карт потрібно знову розгорнути сорочкою вгору і розіграти новий список бажань. Дивіться в обидва і стежте за грою уважно: той, хто зможе краще за всіх запам'ятати розташування карт на столі, виявиться ближче всіх до перемоги!


У гонитві за подарунками

Гра СюрпрізиПомогать маленьким ельфам можуть гравці віком від 6 років, але при бажанні можна зіграти в «Сюрпризи» і з дітьми молодшого віку - для цього в набір входять особливі спрощені списки побажань, а на стіл викладається не 16, а всього 9 закритих карт.


Настільна гра «Сюрпризи» - чудове тренування для пам'яті, яка буде в рівній мірі корисна і цікава і дітям, і батькам, при цьому маленькі гравці, швидше за все, виявляться наблюдательнее дорослих. Якщо вам завжди подобалося не тільки отримувати, але й дарувати подарунки, ця гра займе гідне місце у вашій колекції!

Характеристики
ВікВід 6 років
ТематикаКарткові
Кількість гравцівВід 2 до 5
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре