Меню
Кошик

Твістер (Danko toys) RU

Твістер (Danko toys) RU
Хіт продаж Немає у наявності
Твістер (Danko toys) RU
100 грн.
  • Наявність Немає у наявності
  • Twister
  • 10-20 хв.
  • 6+
  • 2-6
  • Російська
Правила до цієї гри:

Твістер правила гри (107.91KB)

Твістеру завжди раді!

image - 0- Ліва нога на червоний! Ліва нога на синій! Права рука на синій! Ліва нога на жовтий!

- Гей, у тебе там що, дощечка не рівно або руки? Ми можемо грати так, щоб задіяти не тільки ліву ногу?

Досить і пари слів, щоб зрозуміти, про що йде мова. Це як розмова з близьким другом - ви розумієте один одного з півслова. Так і з Грою Твістер - вона давно вже стала близьким другом всім любителям цієї розваги.

Всі ми любимо приємні сюрпризи, особливо несподівані. І виробники ігор, безумовно, знають про це. Ось чому час від часу на світ з'являються нові випуски улюблених ігор. Так і серія ігор Твістер поповнилася ще одним варіантом гри Твістер (Twister), який випустила компанія   Danko Toys .

Твістер (Twister): настільна або підлоги гра?

Правила гри Твістер, як їзда на велосипеді - навчившись, ви вже не забудете, як це робиться. Тим більше, що вчитися тут особливо нічому. Необхідна підготовка перед грою - це розстелити на підлозі поле і вибрати ведучого. Ігрове поле являє собою біле клейончасту полотно розміром 110х115 см з рядами по шість зелених, червоних, синіх і жовтих кіл, разом 24 кола. Ведучому дістається планшет з колесом «фортуни», стрілка якого буде визначити дії поточного ходу.

Спочатку партії гравці займають стартові позиції, а далі слідують вказівкам ведучого. Тепер на першу вимогу ведучого доведеться переставляти праву або ліву руку або ногу на гурток потрібного кольору. Благо, хоч тут є можливість вибору, на який саме коло ставати, якщо звичайно не зайняті всі, крім одного.

Важливо пам'ятати кілька загальних правил: один круг може бути зайнятим тільки одним учасником, відривати ногу або руку від поля можна лише, коли ведучий оголошує нову позицію. Якщо ведучий називає колір, всі кола якого вже зайняті, йому потрібно знову крутити рулетку і назвати новий хід.

Плитка на гра Твістер (Twister) закінчується для гравця, коли він впаде, постане, торкнеться коліном або ліктем поля. Вибув учасник залишає поле, а партія триває, поки на поле не залишиться хтось один. Можна також грати командами два на два, і тоді при помилку одного з учасників програє вся команда. Один за всіх і всі за одного! Ставки високі, але і перемога буде ще приємніше!

Твістер (Twister) від Danko toys: Здоров'я в порядку, спасибі зарядці!

Купити гру Твістер (Twister) можна не тільки заради забави, але і для ранкових вправ. Чим не альтернатива зарядці для всієї родини? До того ж, завдяки такому розваги, ви отримаєте не тільки заряд бадьорості, але і заряд позитиву на цілий день!

Характеристики
ВікВід 6 років
ТематикаПригоди
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре