Меню
Кошик

Вершники Скіфії (Raiders of Scythia) УЦІНКА UA

Вершники Скіфії (Raiders of Scythia) УЦІНКА UA
Вершники Скіфії (Raiders of Scythia) УЦІНКА UA
Вершники Скіфії (Raiders of Scythia) УЦІНКА UA
Вершники Скіфії (Raiders of Scythia) УЦІНКА UA
Вершники Скіфії (Raiders of Scythia) УЦІНКА UA
Вершники Скіфії (Raiders of Scythia) УЦІНКА UA
Хіт продаж Уцінка -20 %
Вершники Скіфії (Raiders of Scythia) УЦІНКА UA
Вершники Скіфії (Raiders of Scythia) УЦІНКА UA
Вершники Скіфії (Raiders of Scythia) УЦІНКА UA
Вершники Скіфії (Raiders of Scythia) УЦІНКА UA
Вершники Скіфії (Raiders of Scythia) УЦІНКА UA
Вершники Скіфії (Raiders of Scythia) УЦІНКА UA
Вершники Скіфії (Raiders of Scythia) УЦІНКА UA
1250 грн.
1000 грн.
 • Наявність У наявності
 • Raiders of Scythia UCENKA
 • 60-90
 • 10+
 • 1-4
 • UA
Правила до цієї гри:

Вершники Скіфії правила (15.83MB)

РОЗПАКОВАНА КОРОБКА. ВИКОРИСТОВУВАЛИ ДЛЯ ВІДЕООГЛЯДУ

У давнину, коли наша ера ще навіть не настала, українські степи заселяло багато войовничих народів (пригадати з уроків історії хоч би про сарматів). Але одними з найвідоміших були, звичайно ж, скіфи, яких водночас боялися і поважали. Скіфи завжди були неймовірно спритними воїнами, на своїх конях, не цуралися проводити набіги на чужі поселення. Аби було досить провізії і возів, щоб усю ту здобич забрати з собою. Воїни були настільки сміливими, що не боялися навіть смерті, гтові на все для свого народу. Скіфи дійсно володарювали на території сучасної України і на узбережжі Чорного моря, тому не дивно, що ми вивчаємо їх на уроках історії. Ще більше зануритися в їх побут, дізнатися про звичаї, відчути себе невловимими вершниками, зробити те, що вони робили краще за все (воювали), і спробувати вершити історію на власний розсуд тепер зможе кожен разом з настільною грою з механікою розміщення робітників від прославленого автора Шема Філіпса під назвою"Вершники Скіфії".

Настільна гра "Вершники Скіфії" однозначно варта особливої уваги, адже вона увібрала в себе немало цікавих ігрових рішень з попередніх успішних проектів Шема Філіпса. Більш за все вона подібна до гри "Вікінги Північного моря" (2015 рік), яка упевнено увійшла до ТОП 100 найкращих настільних ігор світового рейтингу настолок на BGG, тому таке порівняння є досить суттєвим. Це гра - новинка, що тільки з'явилася 2020 року і вже встигла зібрати велику кількість позитивних оцінок користувачів.

Отож, сама гра по механіці - це розміщення робітників і виконання дій тих локацій, куди ви їх відправляєте. Звичайно ж, все не так просто, адже для деяких місць потрібні певні види міплів. Окрім того, що ви розміщуєте робітника (які, до речі, загальні для усіх), ви ще й забираєте будь-якого з іншої локації, виконуючи і його дію. Таким чином, у вас завжди дуже велика варіативність можливих досягнень за один раунд.

У настільній грі "Вершники Скіфії" немає конкретної кількості раундів. Гра триватиме до тих пір, доки не буде виконано одну з двох умов: залишилося лише два місця для проведення набігів або всього 2 завдання для виконання. Як тільки настає такий момент, усі учасники мають право виконати свій останній хід, після чого усі переходять до підрахунку очок і визначення переможця.

У свій хід кожен гравець може вибрати один з двох варіантів: попрацювати у своєму селищі, щоб підготуватися до атаки, або здійснити сам набіг. У будь-якому випадку, гравець здійснює два прості кроки:

 1. Виставляє робітника, щоб виконати дію тієї локації.
 2. Забирає робітника з іншого місця для виконання його дії.


Розпочнемо з самого селища, де ви і проводитимете більшу частину часу між набігами.

У нім вам доступні 8 локацій з унікальними діями. Усі вони, в першу чергу, призначені для того, щоб ви могли здійснити набіг, адже це дає найбільше переможних очок. Для цього вам треба хороше і досить велике військо, провізія, вози, а також трохи кумису. На початку партії вам доступні лишень сині робітники, тому 2 локації будуть закриті. Сірих і червоних міплів можна отримати вже при проведенні набігів.

 • В казармах ви можете винаймати персонажів, викладаючи їх на свій особистий планшет, або лікувати поранення після набігів за кумис.
 • Майстерня срібляра - дозволяє отримати декілька дорогоцінних монет.
 • На фермі - можна отримати провізію або навіть віз.
 • У центрі селища дозволено використовувати властивості ваших героїв, тварин (якщо вони впливають на персонажів), а також скидати персонажів у відбій заради властивостей.
 • Ну і куди ж без ринку? Скидайте карти з руки і отримуйте монети, вози або спорядження.
 • Намет для зібрань - це саме та локація, яка дозволить вам призвати ще декілька добровольців до себе (поки карти беруться тільки в руки). З іншого боку, можна і кумисом запастися.
 • В стайнях - за срібло можна купувати орлів і коней, які посилюватимуть ваших воїнів, але вони доступні тільки для сірих і червоних міплів.
 • Намет вождя - місце, де за худобу можна отримати провізію і кумис або виконувати завдання (і неважливо, де вони розташовані). Локація теж доступна тільки для червоних і сірих робітників (худобу ж треба десь захопити).


От і усі доступні для вас дії. Виглядає досить нескладно, правда? Виставляєте робітника в певне місце, робите те, що там можна робити, а потім забираєте міпла з іншої локації, виконуючи дію і там. Залишилося зовсім трошки - лишень продумати, як саме отримати з цього максимум вигоди...
Тепер перейдемо до того, заради чого усі зібралися за грою - до набігів. Варіантів, куди піти, у вас багатьох.

У кожної локації свої умови щодо того, скільки персонажів потрібно мати, скільки провізії і возів віддати, а також яких міплів можна буде розмістити. У слабкі і найменш вигідні поселення можна буде відправити і синіх робітників, що є у всіх. Проте, краще за все - просуватися далі, адже справжні нагороди на вас чекають у Греції. Чи отримаєте ви нагороду, і скільки саме переможних очок ви заробите, залежатиме від вашої сили, яка визначається за допомогою чотирьох простих параметрів:
 

 • Витрачений кумис (кожен жетон дає одну силу).
 • Кинуті кубики (їх кількість визначається локацією, куди ви їх відправили, а також кількістю золота у ближніх поселеннях).
 • #BBD0E0 »
Характеристики
ВікВід 14
ТематикаВійськові
Кількість гравцівВід 1 до 4
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре