З початку 1980-х років гравці з усього світу випробовували свої нерви і намагалися зберігати тверду руку, парів навколо Дженга. Оманливе прості правила гри з будівельними блоками вимагають, щоб учасники спробували витягнути одну деталь з вежі з 54 блоків і помістити її на вершину. У міру зростання конструкція загрожує перекинутися. Гравець, який заходить занадто далеко і витягує фатальну опорну балку, програє.


1. БЛОКИ JENGA не ідентичні. Хоча вони можуть виглядати схожими, блоки Jenga мають невеликі відмінності в розмірах, що робить їх конструкцію менш стійкою. Кожна цеглина різного розміру і ваги, тому немає двох однакових ігор.


2. ВСТАНОВЛЕНО СВІТОВИЙ РЕКОРД ПО САМОМУ найвищою спорудою Дженга. У 1985 році, Jenga торговий представник Роберт Grebler проводить конкурентну гру, укладаючи все більші вежі блоків. Того року він зміг завершити 40-шарову структуру, що складається з трьох блоків на шар. За словами Hasbro, він вважається найвищим за всю історію. Очевидно, він був на два блоки в 41-м шарі, перш ніж структура стала нестабільною. Офіційний сайт Jenga вказує, що активно шукає когось, хто поб'є рекорд. Інший, потенційно більш вражаючий подвиг був здійснений в 2019 році, коли Тай Стар Валиант з піми, штат Арізона, вдалося скласти 353 блоку Jenga поверх одного вертикального блоку. Це досягнення принесло Валиант Книгу рекордів Гіннеса.


3. Є ВЕРСІЯ JENGA ВІД LOUIS VUITTON. Втомилися грати в Дженга з примітивними дерев'яними кубиками? У 2019, розкішна марка одягу Louis Vuitton представив в JENGA гру, зроблену з плексигласу. Набір, який на веб-сайті LV називається просто «вежа з монограмами», продається за ціною 3050 доларів.


4. ХТОСЬ ГРАВ У Дженга З БУДІВЕЛЬНОЮ ТЕХНІКОЮ. Рекламний трюк виробника будівельної техніки Caterpillar USA в 2019 році включав в себе залучення величезних екскаваторів, телескопічних навантажувачів і навантажувачів для роботи з 27 8-футовими 600-фунтові нестандартними цеглою Jenga. 28-годинна гра завершилася 13 шарами.