Звичайно, класичні настільні ігри, такі як «Монополія» і «Морський бій», як і раніше дуже цікаві. Але кількість нових ігор різко зросла за останні кілька років, оскільки дизайнери придумують космічні пригоди, саги про збірку колод і гри на виживання зомбі. Так що замовте піцу, запросіть кількох друзів і спробуйте одну з них.

Пекельний острій - доля сильних! А ти зможеш втекти з безлюдного острова?
Опинитися в сумній ситуації, коли ви з захватом піднімаєтеся на круїзний лайнер в надії вдосталь насолодитися океанічними красотами, а потрапляє в епіцентр стихійного лиха, звичайно ж, НЕ найкращий результат плавання. Але, добре, що морська безодня НЕ поглинула вас, а все ж дала шанс і залишила в живих, викинувши з компанією друге мандрівників на безлюдний острів. Однак це виявилося тільки початком пригод, адже ще потрібно якось втекти з цього непередбачувані Клочко землі, де ось-ось почнеться сезон ураганів і штормів. Та й невідомо, що замишляють проти вас інші.


Анкх: Боги Єгипту
Стратегічна настільна гра про боротьбу богів Стародавнього Єгипту за підтримку мешканців берегів річки Ніл, які дедалі схильніші до монотеїзму, тобто обранню лише одного, верховного Бога. Саме в цьому і полягає мета гравців - обрати одного з богів пантеону Стародавнього Єгипту та стати єдиним верховним божеством. Анкх - це тертя і остання гра у лінійці з Blood Rage(34 сходинка на рейтингу BGG, оцінка 8.0) та Rising Sun (90 сходинка на BGG, 7.9 оцінка), тож від гри варто очікувати динамічних партій, масштабних та соковитих фігурок та збалансованого ігроладу.


Who Did It?

За сюжетом, якийсь домашній вихованець накакали в недозволеному місці. Учасники гри намагаються захистити своїх улюбленців від несправедливих звинувачень. На початку партії кожен гравець отримує по 6 карт вихованців свого кольору. Ходять вони по черзі. У свій хід гравець кладе карту свого вихованця і каже, що це тварина невинно. А винен інший вихованець. Всі гравці шукають у себе на руках карту названого вихованця. Перший знайшов викладає карту і оголошує нового вихованця. Якщо в кінці раунду якийсь гравець не зможе знайти карту і довести невинність свого вихованця, він отримує жетон какашки. Грають до тих пір, поки хтось не збере 3 жетона какашек. Цей гравець програє.