Меню
Кошик

Передзамовлення настільних ігор

 Анкх: Боги Єгипту UA
Передзамовлення
Виробник: WoodCat
Анкх: Боги Єгипту - стратегічна настільна гра про боротьбу богів Стародавнього Єгипту за підтримку мешканців берегів річки Ніл, які дедалі схильніші до монотеїзму, тобто обранню лише одного, верховного Бога. Саме в цьому і полягає мета гравців - обрати одного з богів пантеону Стародавнього Єгип..
2700 грн.
Riftforce. Сила розлому UA
Новинка -17 % Передзамовлення
Виробник: Geekach Games
Швидка дуельна гра про боротьбу магічних гільдій за енергію розлому. У грі «Riftforce» гравці вибирають гільдії, об’єднують їхні сили й захоплюють території уздовж розлому, щоб черпати з нього силу. Наприкінці партії перемагає гравець із найбільшою кількістю сил розлому.На початку гри кожен гра..
795 грн. 660 грн.
Star Wars, Зовнішнє кільце, укр (Star Wars Outer Rim) UA
Передзамовлення
Виробник: Kilogames
УВАГА! Наразі триває передзамовлення української локалізації гри «Star Wars. Зовнішнє кільце»! Надходження гри очікується у липні 2022 року!Далеко від тіней хмарочосів Корусанта лежить небезпечне Зовнішнє кільце. Для багатьох громадян край галактики є вуликом омани та підлості, у який кращ..
1950 грн.
Війна Персня (War of the Ring) UA
Передзамовлення
Виробник: Geekach Games
Масштабна воєнна стратегія за мотивами трилогії Дж. Р.Р. Толкіна «Володар Перснів». Гра створена в 2012 році командою італійських розробників, відомих також за проєктами «The Battle of Five Armies» і «Hunt for the Ring».Учасникам гри пропонується очолити ворожі сторони - Вільні Народи й&nb..
3250 грн.
Дюна. Таємниці Домів (Dune: House Secrets) UA
Передзамовлення
Виробник: Geekach Games
Захопливий детективний квест за всесвітом Дюни. Настільна гра «Dune: House Secrets» була розроблена в 2021 році знаменитим Ігнацієм Тшевічеком і групою польських письменників і дизайнерів, які вже працювали разом над текстовими детективами «Детектив. Гра про сучасне розслідування»,&nb..
1375 грн.
Дюна. Таємниці Домів - Ексклюзивні бонуси UA
Передзамовлення
Виробник: Geekach Games
Ексклюзивні бонуси до гри Дюна. Таємниці ДомівНабір ексклюзивних промо-матеріалів для настільної гри «Дюна. Таємниці Домів».У комплекті:4 розширені передісторії персонажів;секретні повідомлення для персонажів, які читаються перед місіями (3 повідомлення для кожного героя);5 листівок (17,6 на 25..
495 грн.
Коатль (Coatl) UA
Передзамовлення
Виробник: Geekach Games
Соковитий сімейний абстракт про створення скульптур кетцалькоатлів. Логічна настільна гра «Cóatl» вийшла в 2020 році. Того ж року вона стала номінантом конкурсу «5 Seasons», а в 2021 році - номінантом конкурсу «GEEKS d'OURO» у категорії «Найкраща сімейна / паті-гра року». Cóatl може похвал..
990 грн.
Під полум'ям небес (Under Falling Skies) UA
Новинка
Виробник: Kilogames
Так, цей день настав. Усе, про що говорили ці напівбожевільні шанувальники позаземного життя, стало реальністю. До орбіти нашої планети наближається інопланетна армада. І, беручи до уваги, що усі вітальні сигнали людей ігноруються, навряд чи ці «зелені чоловічки» мають дружні цілі.Наодинці, із вірни..
1150 грн.
Хора. Розквіт імперії, укр (Khora. Rise of Empire) UA
Передзамовлення
Виробник: Kilogames
Відчуйте себе правителем чудового міста-держави у Стародавній Греції. Розвивайте його швидше і краще, ніж ваші суперники! У кожному раунді ви зможете прийняти важливі політичні рішення в галузі філософії, законотворчості, культури та торгівлі, військової справи… що будуть формува..
1750 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)