Меню
Кошик

#Промалюнки RU

Швидка творча гра на відгадування слів за малюнками. Настільна гра «#ARTBOX» була розроблена в 2019 році. У тому ж році вона стала лауреатом премії конвенту «Гранікон». На думку Гікача, ця проста, цікава і весела гра підійде як для сімейних посиденьок, так і для дружньої вечірки.

 

#Промалюнки гра: Намалюй супрематистського баранчика

Учасники гри стануть сучасними художниками, чиї чорні квадрати і білі трикутники продаються за мільйони на світових аукціонах.

Гра складається з раундів. На початку нового раунду наступний гравець за годинниковою стрілкою стає ведучим.

 

Хід гри

Ігровий раунд ділиться на 4 фази:

  1. Вибір карт і кидок кубиків

Кожен гравець бере по дві карти слів з колоди: одну залишає собі, а другу повертає під низ колоди.

Ведучий кидає 4 кубики і виставляє їх на карти фігур згідно значенням, що випали.

  1. Створення картин

Учасники таємно малюють за ширмами обрані слова, використовуючи фігури, що випали на кубиках. Потрібно використовувати всі фігури - по одному разу кожну.

Намалювавши картину, гравець бере жетон з наступним вільним порядковим номером (перший гравець - №1, другий - №2 і т.д.). Коли всі учасники завершують свої шедеври і розбирають жетони, вони передають взакриту свої карти слів ведучому. Ведучий додає до отриманих карт додаткові карти слів з колоди, перемішує їх і викладає горілиць поруч з планшетом малюнків. Потім ведучий бере взакриту малюнки гравців, перемішує і викладає їх горілиць навпроти пронумерованих зон планшета.

  1. Зіставлення слів і малюнків

Гравці знаходять відповідності між малюнками і словами, складаючи список з номерів малюнків і передбачуваних слів. Гравець, який першим закінчив список, перевертає пісочний годинник. Інші гравці повинні закінчити, коли впаде остання піщинка.

  1. Результати

Ведучий підбиває підсумки. Один жетон перемоги дістається гравцеві, чию комбінацію малюнок-слово відгадували частіше за інших. Інший жетон перемоги дістається гравцеві, який вкавзав більше правильних комбінацій.

 

Кінець гри

Грають до тих пір, поки один з учасників не набире певну кількість жетонів перемоги. Цей гравець стає переможцем.

Характеристики
ВікВід 8 років
ТематикаПригоди
Кількість гравцівВід 3 до 7
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре