Меню
Кошик

Психологічні

Виробник: Ігромаг
НОВІ РЕЖИМИ«Діксіт: Одіссея» вийшла в світ у 2011 році. Правила залишилися незмінними. У грі передбачаються спеціальні режими для трьох осіб, командний режим і «Діксіт вечірка» (від шести до дванадцяти чоловік). Якщо учасників більше семи, кожен гравець голосує за дві карти. Якщо гравець використову..
978 грн.
Між нами  UA
Новинка
Інструмент для глибоких розмов та покращення стосунків:- 150 глибоких запитань- 6 категорій- ідеально для пар, друзів, сім'їГра, яка виведе стосунки на новий рівень.Ми зібрали 150 глибоких питань, що допоможуть зануритися у ваші стосунки. Ви поділитися зі своєю половинкою мріями та планами, страхами..
695 грн.
МІЖ НАМИ KIDS UA
Новинка
Чи відомі вам потаємні мрії вашого малюка? З ким він хотів би дружити і чому? Які цілі він бачить перед собою в майбутньому? Чи є у нього страхи, і як можна з ними впоратися? На ці та інші питання вам допоможе відповісти гра "Між нами Kids".Краще пізнати один одного гравцям допоможуть 150 карток з н..
649 грн.
Виробник: Ігромаг
Класика кооперативних ігор, з якої почалася світова епідемія Пандемії. Створена в 2008 році, гра стала справжнім проривом і застовпила за собою провідне місце в сегменті сімейних і гейтвейних ігор.Пандемія гра: зупинити зараженняВи є спеціалістами особливого Центру, що займається вивченням, профілак..
1099 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)