Меню
Кошик

Акції

 ROOT (Корені) .  Гра про лісовий лад і безлад  UA УЦІНКА
Уцінка -20 % Немає у наявності
Виробник: Kilogames
КОРОБКА РОЗПАКОВАНА. ВИКОРИСТОВУВАВСЯ ДЛЯ ВІДЕООГЛЯДУГра про лісовий лад і безлад  Підстарезними кронами дерев постійно відбувається безліч подій: підступна Муркіза де Коте загарбала собі всі лісові багатства і вирубує ліси, щоб побудувати нові казарми. Інші лісові створіння не згодні миритися..
1650 грн. 1320 грн.
Res Arcana  УЦІНКА UA
Хіт продаж Уцінка -20 %
Виробник: Geekach Games
ВИКОРИСТОВУВАЛИ ДЛЯ ОГЛЯДУ. КОРОБКА РОЗПАКОВАНАУ високій башті алхімік готує зілля, використовуючи судини, наповнені потойбічними рідинами. У священному гаю друїд подрібнює трави для містичного ритуалу. У катакомбах некромант викликає кістяного дракона ... Ласкаво просимо у світ Res Arcana!У ньо..
1095 грн. 876 грн.
Riftforce. Сила розлому UA
Новинка -17 % Передзамовлення
Виробник: Geekach Games
Швидка дуельна гра про боротьбу магічних гільдій за енергію розлому. У грі «Riftforce» гравці вибирають гільдії, об’єднують їхні сили й захоплюють території уздовж розлому, щоб черпати з нього силу. Наприкінці партії перемагає гравець із найбільшою кількістю сил розлому.На початку гри кожен гра..
795 грн. 660 грн.
Вершники Скіфії (Raiders of Scythia)  УЦІНКА UA
Хіт продаж Уцінка -20 %
Виробник: Lord of board
РОЗПАКОВАНА КОРОБКА. ВИКОРИСТОВУВАЛИ ДЛЯ ВІДЕООГЛЯДУУ давнину, коли наша ера ще навіть не настала, українські степи заселяло багато войовничих народів (пригадати з уроків історії хоч би про сарматів). Але одними з найвідоміших були, звичайно ж, скіфи, яких водночас боялися і поважали. Скіфи завжди б..
1250 грн. 1000 грн.
Влучні підказки (Cross Clues) УЦІНКА UA
Уцінка -20 %
Виробник: Feelindigo
КОРОБКА РОЗПАКОВАНА. ТОВАР ВИКОРИСТОВУВАЛИ ДЛЯ ОГЛЯДУШвидка кооперативна паті-гра на асоціації. Це класний кооператив на 10 хвилин, який стане окрасою будь-якої вечірки. У грі «Влучні підказки» учасники придумують асоціації, щоб допомогти своїм партнерам відгадати ключові слова. Щоб перемогти у..
280 грн. 224 грн.
Епохи ( Tapestry) Уцінка  RU
-16 %
Виробник: Lavka Games
Захоплююча економічна стратегія під авторством Джеймі Стегмайєра підкорює ігроманів всього світу. Зараз ця яскрава настолка з мініатюрами доступна кожному, хто давно мріє створити свою власну цивілізацію з унікальною історією розвитку. Крок за кроком пустинні території будуть заселені та п..
2900 грн. 2450 грн.
Загублені руїни Арнака (Lost Ruins of Arnak)  УЦІНКА UA
Уцінка -20 %
Виробник: Lord of board
КОРОБКА РОЗПАКОВАНА. ВИКОРИСТОВУВАЛИ ДЛЯ ОГЛЯДУПропонуємо вам відчути себе Індіаною Джонсом чи Ларою Крофт у настільній грі Загублені руїни Арнаку. На цьому безлюдному клаптику землі у вас є величезний простір для досліджень, які обов'язково приведуть до багатьох неочікуваних зустрічей і подій. Коли..
1800 грн. 1440 грн.
Незбагненне (Unfathomable)  UA УЦІНКА
Уцінка -20 %
Виробник: Geekach Games
ТОВАР РОЗПАКОВАНИЙ - ВИКОРИСТОВУВАВСЯ ДЛЯ ВІДЕООГЛЯДУРемейк культового напівкооператива зі зрадниками «Battlestar Galactica», розробленого в 2008 році знаменитим Корі Конечкою. Настільна гра «Unfathomable» вийшла в 2021 році. Вона виконана за мотивами творів Говарда Філіпса Лавкрафта. Тепер це не на..
2350 грн. 1880 грн.
Одним словом ( Just One) UA УЦІНКА
Хіт продаж Уцінка -20 %
Виробник: Geekach Games
РОЗПАКОВАНА КОРОБКА - РОБИЛИ ОГЛЯД ГРИОдним словом — це спільна гра для вечірок, у якій ви граєте разом, щоби відгадати якомога більше загадкових слів. Знайдіть кращий ключ до слова, щоби допомогти своєму товаришеві по команді. Будьте унікальні, тому, що усі однакові підказки будуть скасовані! Ігро..
705 грн. 564 грн.
Острів котів  UA УЦІНКА
Хіт продаж Уцінка -20 % Немає у наявності
Виробник: Geekach Games
ТОВАР ВИКОРИСТОВУВАВСЯ ДЛЯ ВІДЕООГЛЯДУ. РОЗПАКОВАНИЙ. Десь далеко, на острові посеред океану вже декілька століть щасливо і мирно живуть наймиліші пухнасті тварини - коти. Все б нічого, але зараз острів кішок знаходиться під загрозою. Веш Темнорукий вирішив зруйнувати ідилію пухнастих..
1550 грн. 1240 грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)