Меню
Кошик

Стратегічні настільні ігри

 CV. Хід життя (Curriculum Vitae) UA
Хіт продаж
Виробник: Granna
Незвичайна кубикова гра для всієї родини, в якій учасники займуться складанням життєписів. Настільна гра «Curriculum Vitae» була розроблена в 2013 році польським геймдизайнером Філіпом Мілуньским.ОГЛЯД ГРИ CV: ХІД ЖИТТЯ, АБО ЖИТТЄПИС НА КІСТКАХПройдіть життєвий шлях разом зі своїм персонажем і побор..
749 грн.
 ROOT (Корені) . Гра про лісовий лад і безлад UA УЦІНКА
Уцінка -20 % Немає у наявності
Виробник: Kilogames
КОРОБКА РОЗПАКОВАНА. ВИКОРИСТОВУВАВСЯ ДЛЯ ВІДЕООГЛЯДУГра про лісовий лад і безлад  Підстарезними кронами дерев постійно відбувається безліч подій: підступна Муркіза де Коте загарбала собі всі лісові багатства і вирубує ліси, щоб побудувати нові казарми. Інші лісові створіння не згодні миритися..
1650 грн. 1320 грн.
 ROOT (Корені) . Гра про лісовий лад і безлад UA
Немає у наявності
Виробник: Kilogames
Гра про лісовий лад і безлад  Підстарезними кронами дерев постійно відбувається безліч подій: підступна Муркіза де Коте загарбала собі всі лісові багатства і вирубує ліси, щоб побудувати нові казарми. Інші лісові створіння не згодні миритися з таким станом справ і готують справжню революцію, п..
1650 грн.
 Докер UA
Хіт продаж
Виробник: Feelindigo
Настільна гра Докер - це невелика абстрактна стратегія, для перемоги в якій знадобиться хороше просторове мислення.Докер була розроблена німецькою командою гейм дизайнерів, але художнє оформлення належить українській кампанії Feelindigo, які спробували додати свій колорит. Наприклад, ілюстрації до г..
210 грн.
Виробник: Granna
оїни та мислителі? Будівельники та вчені? Якою буде ваша цивілізація? Винаходи, нові технології, революційні погляди – перед вами багато відкриттів! Ви граєте роль лідера країни. Намагайтеся вразити світ своїми досягненнями та забезпечити своєму народові щасливе життя! Передбачайте рух суперників, б..
749 грн.
Виробник: Lord of board
Рідкісними є ті випадки, коли щось із часом стає тільки кращим. А із настільними іграми все ще складніше ‒ важко створити перевидання якоїсь гри, щоб вона стала кращою за оригінал. Сотні прикладів не дадуть збрехати. Але одному чоловікові, ім'я якому Мартін Воллес, таки вдалося ц..
2200 грн.
Nanty Narking. Великі сподівання UA
Новинка
Виробник: Нова Ера
Лондон часів Вікторіанської епохи, усім відомі персонажі Чарльза Дікенса та Артура Конана Дойла, Шерлок Холмс проти професора Моріарті, війна лордів за контроль над містом та Фейгін, який хоче принести суцільний хаос — це все світ гри Nanty Narking від Мартіна Воллеса!Дія гри відбувається у вікторіа..
1349 грн.
Res Arcana УЦІНКА UA
Хіт продаж Уцінка -20 %
Виробник: Geekach Games
ВИКОРИСТОВУВАЛИ ДЛЯ ОГЛЯДУ. КОРОБКА РОЗПАКОВАНАУ високій башті алхімік готує зілля, використовуючи судини, наповнені потойбічними рідинами. У священному гаю друїд подрібнює трави для містичного ритуалу. У катакомбах некромант викликає кістяного дракона ... Ласкаво просимо у світ Res Arcana!У ньо..
1095 грн. 876 грн.
Виробник: Geekach Games
У високій башті алхімік готує зілля, використовуючи судини, наповнені потойбічними рідинами. У священному гаю друїд подрібнює трави для містичного ритуалу. У катакомбах некромант викликає кістяного дракона ... Ласкаво просимо у світ Res Arcana!У ньому Життя, Смерть, Спокій і Золото - це сутності..
1095 грн.
Riftforce. Сила розлому UA
Новинка -17 % Передзамовлення
Виробник: Geekach Games
Швидка дуельна гра про боротьбу магічних гільдій за енергію розлому. У грі «Riftforce» гравці вибирають гільдії, об’єднують їхні сили й захоплюють території уздовж розлому, щоб черпати з нього силу. Наприкінці партії перемагає гравець із найбільшою кількістю сил розлому.На початку гри кожен гра..
795 грн. 660 грн.
Unmatched: Битва легенд. Частина перша UA
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Geekach Games
Асиметрична дуельна стратегія про протистояння легендарних героїв. Настільна гра «Unmatched: Battle of Legends» була розроблена у 2019 році. Це перероблена версія гри «Star Wars: Epic Duels», що вийшла в далекому 2002 році. Тоді і зараз автором виступив майстер «легасі» Роб Давіо, відомий за&nb..
1300 грн.
Виробник: Lord of board
Дії гри відбуваються за часів давніх кельтів. Десь в Ірландії вожді кланів борються за панування над Зеленим островом. Вони будують цитаделі і святилища, нарощують бойову міць і відправляють своїх воїнів відкривати або підкорювати нові землі.Щоб стати верховним королем, клани гравця повинні бути при..
2150 грн.
Показано з 1 по 12 із 73 (7 сторінок)

У школі всі ми вивчали біографії відомих полководців і багатьом з нас також хотілося прославитись в історичних битвах. Настільні ігри стратегії можуть дати вам таку можливість, при цьому не змушуючи одягати обладунки.

Стратегія – це найпопулярніший жанр серед усіх настільних ігор. Якоюсь мірою саме завдяки стратегічним іграм зараз ми можемо грати в тисячі різноманітних проєктів у різних жанрах. А все тому, що настільна гра стратегія здатна захопити на довгий час і не факт, що ваша партія буде дограна за вечір. Але що таке стратегія?

Стратегія – це слово, яке прийшло до нас із Греції і дослівно означає «Мистецтво полководця». У світі стратегічні настільні ігри який завжди пов'язані зі збором військ. Слово «стратегія» тепер застосовується до всіх видів діяльності, де необхідно планувати наступний крок. З цього можна зробити висновок, що стратегічні настільні ігри – це ігри, в яких усім учасникам необхідно наперед планувати свої дії та тверезо оцінювати поточну ситуацію.

Настільні ігри стратегії – різновиди та асортимент

Ми вже говорили про те, що саме настільні ігри стратегії вважаються першими за популярністю серед інших. Закономірно, що такий жанр як стратегія має багато піджанрів. У нашому каталозі настільних ігор ви зможете підібрати стратегію на будь-який смак. Короткий перелік того, що чекає вас у каталозі Na Stoli виглядає так:

 • Економічні настільні ігри
  Економічні настільні стратегії, як випливає з назви – це ігри, пов'язані на взаємодії, збиранні та використанні ресурсів. В економічних іграх неможливо перемогти, граючи сам за себе, щоб досягти величі вам доведеться співпрацювати з іншими гравцями.
  Що ж до ігор з яких можна розпочати знайомство з економічними стратегіями – до них слід віднести: «Колонізатори» та «Поселенці». Ці ігри не дадуть вам занудьгувати, але при цьому не змушуватимуть створювати дивовижні стратегії. Ознайомившись з ними ви легко зможете продовжити свій шлях у світі економічних стратегій.
 • Настільні цивілізації
  Розвиток суспільства та історичні рішення – ось як можна описати ігри цього піджанру. Якщо вам завжди було цікаво, що було б якби лампочку винайшли на кілька століть раніше – дізнаємося, відповідь ви можете за черговою партією в настільну цивілізацію.
  Кожна гра цього піджанру має свої особливості та тривалість партії. Чим більше використовується механік – тим цікавіше грати, але складніше і довше буде партія. Зверніть на це увагу перед тим, як купити настільні ігри стратегії.
 • Контроль за територіями
  Цей поджанр стратегічних настільних ігор можна вважати найближчим до стратегії у первісному розумінні слова, адже тут вам знадобиться як планувати свої дії, а й збирати воїнів.
  Стратегічні ігри з контролем територій передбачають під собою прямі конфлікти та постійну боротьбу за владу, що потрібно для вечора у компанії друзів.
 • Стратегії 4X
  Ігри такого формату припускають відразу чотири великі механіки: дослідження карти, розширення територій, використання ресурсів, знищення юнітів.
  Залежно від конкретного тайтла партія у 4X стратегію може тривати від кількох годин до кількох днів. Ігри такого формату ідеально підходять для досвідчених гравців, але Na Stoli ви можете купити стратегії для початківців.
 • Пісочниця
  Стратегічні настільні ігри у форматі пісочниці – це проєкти, в яких кожен гравець сам вибирає чим йому займатися. Ви можете розвивати торгівлю, освоювати нові території, торгувати чи йти на прямий конфлікт із іншими гравцями.
  Тривалість партії в таку стратегію залежить від рішень гравців і формату взаємодій, який вони оберуть.

У кожного з перерахованих жанрів є своя фан-база, але як бути, якщо ви не знайомі зі стратегіями особисто, але хочете це виправити? Які цікаві стратегії слід випробувати насамперед?

Цікаві стратегічні ігри – купити в Україні

Якщо ви хочете познайомитися з жанром «стратегія» у світі настільних ігор – найкраще розпочати із простих, але цікавих проєктів. До стратегічних настільних ігор, купити які ви можете Na Stoli відносяться:

 • Unmatched
 • Nanty Narking
 • CVlizations

Перераховані настільні стратегії точно вас не розчарують, а розпочавши знайомство з ними ви отримаєте повне розуміння того, якою насправді цікавою може бути стратегічна гра.

Настільні ігри справді можуть бути дуже цікавими, але чи здатні вони розвивати якісь навички?

Настільні ігри стратегії для розвитку корисних навичок

Як ми вже згадували, стратегічні ігри вимагають від гравців чіткого планування подальших дій. Гравцю не вдасться «нальотом» сісти за стіл і виграти. Щоб здобути перемогу в настільній стратегії, необхідно терпіння і уважність.

Що ж до навичок, які розвивають настільні стратегічні ігри – їх перелік виглядає так:

 • Вміння швидко реагувати на ситуацію
 • Логічне мислення
 • Розуміння про інвестиції
 • Розуміння причинно-наслідкових зв'язків
 • Знайомство з торгівлею
 • Вміння створювати стратегії та плани на довгострокову перспективу

Кожна з перерахованих навичок необхідна у звичайному житті, а його наявність може допомогти гравцеві досягти успіхів не лише за столом. Що ж до ігор, які найкраще розвивають перераховані навички – їх перелік виглядає так:

 • Brass
 • Raiders of Scythia
 • Dune: Imperium

Перелічені ігри приємно здивують вас своєю глибиною та сюжетом. Ви й самі не помітите як почнете думати немов досвідчений полководець. Якщо ви бажаєте приміряти цю роль – скоріше в каталог, найцікавіші стратегічні настільні ігри вже Na Stoli!

FAQ

Часто бажаючи познайомитися з жанром стратегічних настілок, користувачі стикаються з величезною кількістю питань, відповідей на які немає в інтернеті. Ми вирішили трохи допомогти вам та відповісти на найпопулярніші з них.

Як підібрати найкращі настільні стратегії?

Для того, щоб підібрати найкращу стратегічну гру – спочатку варто визначитися з метою. Якщо ви хочете торгувати – вам слід подивитися у бік економічних стратегій. Якщо вас більше приваблюють конфлікти на карті гри – підійдуть ігри для захоплення територій. Нарешті, якщо вам хочеться торгувати, воювати та досліджувати – познайомтеся з 4X стратегіями чи пісочницями, вони точно не залишать вас байдужими.

Скільки коштують стратегічні настільні ігри?

Вартість стратегічних настільних ігор безпосередньо залежить від їх розміру, всесвіту до якого вони відносяться, а також кількості аксесуарів у комплекті. Na Stoli ви можете купити стратегічні ігри маючи практично будь-який бюджет, адже ми прагнемо, щоб якнайбільше користувачів випробували магію настілок на собі.

Де краще придбати стратегічні ігри?

Якщо ви хочете отримувати від процесу гри тільки задоволення, не намагатись зрозуміти піратський переклад і не засмучуватися від якості купленої вами настільної гри – найкраще купувати настілки у професійних магазинах. Купуючи логічні настільні ігри у спеціалізованих магазинах, ви можете бути впевнені в оригінальності купленого тайтлу та якості його виконання.
Придбати новинки та знайти приємні ціни ви можете у каталозі інтернет-магазину Na Stoli.

Які найцікавіші настільні ігри стратегії?

Якщо вам потрібно швидко вибрати цікаву стратегію, зверніть увагу на:

 • Endeavor: Age of Sail
 • Жах Аркхема
 • Кемет

Ці ігри точно не залишать вас байдужим і захоплять ваших гостей щонайменше на кілька годин. Знайти їх ви зможете в інтернет-магазині Na Stoli.