Меню
Кошик

Стиль жизни

Доббль UA
Хіт продаж
Виробник: Стиль жизни
Дообль: Універсальне відпочинок Іноді настає момент, коли розум втомлюється і просить відпочинку. А як казав всім відомий Шерлок Холмс, зміна роду інтелектуальної діяльності - найкращий відпочинок для мозку. Людині відомо безліч способів розважити себе і дати їжу думки, але найприємні..
376 грн.
Виробник: Стиль жизни
Дії гри «Undo: Curse from the Past» відбуваються в різних часах - 3349 років тому, 70 років тому, 12 хвилин тому - і в різних місцях - Фіви, Каїр, Берлін. Загадкова історія розділена на тринадцять частин. Відкривайте передостанній фрагмент - і приступайте до розслідування!  Другий шанс гра..
130 грн.
Виробник: Стиль жизни
Смерть музикантаУ брудному тупику, біля бару «Синій млин», лежить труп музиканта. Поблизу валяється м'який плюшевий ведмедик. Кооперативний квест «UNDO: Blood in the Gutter» починається, приступайте до розслідування! Другий шанс гра: Патруль часу«UNDO» - серія детективних кооперативних ігор про..
130 грн.
КвестМайстер. Секрет лікаря Тайма RU
Хіт продаж
Виробник: Стиль жизни
Перша гра, що відкриває популярну серію настільних квестів «Deckscape». Як і у всіх іграх такого жанру, учасники повинні вибратися на волю із замкненої кімнати.У грі «КвестМастер: Таємниця доктора Тайму» (Deckscape: Test Time) учасники потрапляють в дивну лабораторію, де не видно нічого, крім трьох ..
265 грн.
Виробник: Стиль жизни
Всі шукають Ельдорадо, ніяк знайти не можуть. Ви теж виявилися в одній з експедицій, але бажаних результатів так і не отримали. В засмучених почуттях доводиться групі археологів повертатися додому. І ось з цього моменту щось пішло не так. Чи то пілот так же піддався сумного настрою пасажирів на борт..
265 грн.
Виробник: Стиль жизни
Маленьке диво вже сталося: вам пощастило дістати квиток, до того ж безкоштовний, на уявлення знаменитого ілюзіоніста Ленса Олдмена! Це буде грандіозне шоу, яким фокусник вирішив завершити свою чарівну кар'єру. Вам же відкриється унікальна можливість не тільки споглядати магічне виступ, але і прийнят..
265 грн.
Виробник: Стиль жизни
Квест-руми - досить популярна розвага, але вони завжди пов'язані з певними незручностями: потрібно зібрати команду, вибрати зручне для всіх (і вільне в самому квест-румі) час, і т.д. Настільні квести дозволяють відтворити ті ж відчуття прямо у вас вдома, але без усіх негативних аспектів. Серед них і..
265 грн.
Виробник: Стиль жизни
ГОНКОНГСЬКА МАФІЯШвидка гра для великої компанії, яка взяла найкраще від розмовної "Мафії" та логічного "Клуедо". Настільна гра "Deception: Murder in Hong Kong" була розроблена в 2014 гонконгським гейм-дизайнером Тобі Хо. Зараз гра посідає 7 місце у рейтингу найкращих паті-ігор на сайті «BoardGameGe..
1205 грн.
Мафія (Стиль Життя) RU
Хіт продаж
Виробник: Стиль жизни
Мафія знову в справі!Ось уже 35 років на Сицилії не припиняється протистояння між мафіозними кланами і мирними жителями - з тих самих пір, як в 1986 році студент МДУ Дмитро Давидов придумав настільну гру Мафія, що підкорила уми і серця гравців по всьому світу. Мабуть, на сьогоднішній день це найвідо..
300 грн.
Руммікуб. Без кордонів (міні) RU
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Стиль жизни
Руммікуб. Без кордонів (міні) (Rummikub Lite (Mini Tiles): улюблена гра завжди з вами!Будучи однією з найпопулярніших настолок в світі, Руммікуб продовжує збільшувати число своїх шанувальників. Геніальна простота правил і компонентів, а також захоплюючий багатогранний ігровий процес просто..
585 грн.
Руммікуб. Без кордонів RU
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Стиль жизни
Руммікуб. Без кордонів (Rummikub Infiniti): продовжуємо писати історіюКожна настільна гра має свою історію створення, а геніальна настільна гра продовжує свою історію крізь роки і століття. До однієї з таких ігор можна віднести Руммікуб. Створено був Руммікуб порівняно недавно, в 30-х..
935 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)