Меню
Кошик

Свинтус 2.0 RU

Свинтус 2.0 RU
Свинтус 2.0 RU
Свинтус 2.0 RU
Свинтус 2.0 RU
Свинтус 2.0 RU
Свинтус 2.0 RU
Свинтус 2.0 RU
Свинтус 2.0 RU
Свинтус 2.0 RU
440 грн.
  • Наявність У наявності
  • Свинтус 2.0
  • 15-20 хв.
  • 6+
  • 2-10
  • Російська
Правила до цієї гри:

Свинтус 2.0 правила гри (1.97MB)

У свинарнику поповнення

Сенсація! Продовження однієї з найбільш популярних ігор в Україні та Росії Свинтус 2.0 власною персоною. Якщо у вас з'явилося непереборне бажання підкласти комусь із товаришів свиню, а старі свінтусовскіе подляни вже набридли, то настільна гра Свинтус 2.0 до ваших послуг.

Будь-які заморочки на ваш смак! Хто-небудь з присутніх неабияк вам набрид - змусьте його замовкнути. Хтось із учасників занадто близько підібрався до перемоги - розгорніть хід гри в протилежну сторону, нехай хитрун ще трохи посидить. У кого-то на руці всі карти одного кольору - вибирайте будь-який інший колір! Тут все-таки не служба підтримки, а справжнісіньке свинство.

Як будемо свинячити?

Принцип і мета гри Свинтус 2.0 залишилися колишніми: вам потрібно позбутися від своїх карт, викладаючи або той же колір, або той же номінал, що і на верхній карті в колоді. Заковика в тому, що просто кидати відповідні карти на верх стопки не цікаво, а тому автори склали багато вивертів, підстав і пасток, в які можна потрапити з ласки своїх суперників.

Таким чином, кинута картка «перехрюк» розгорне хід гри в зворотну сторону, карта «захрапін» змусить наступного гравця пропустити свій хід, а картка «тіхохрюн» запропонує (точніше - накаже) зіграти всім в мовчанку! Скидаючи з руки передостанню карту, не забудьте обвести всіх презирливим поглядом і голосно крикнути «Свинтус!», А то знову нагребёте карт.

Свинтус 2.0 - гра для компанії, а компанію, як відомо, завжди потрібно дивувати чимось новеньким. Що стосується нових карт, то тут не обійшлося і без цього! Карти етикету знадобляться, якщо ваш друг трохи затупил і забув, що не можна, наприклад, класти руки на стіл або відповідати на питання, тоді ви можете проявити свою свинську натуру і тут же дати йому 2 штрафних картки. Карти куражу - ох, і наслідки доведеться, потрап вам ця карта. Доведеться трохи попрацювати блазнем і розважити всіх сидячих за столом, повірте, посміятися буде над чим. Карти задерикуватості - додаткові способи позбутися від своїх карт, віддавши їх комусь із своїх суперників.

Свинтус 2.0: Рецепт, перевірений часом

Даний випуск - своєрідний збірник різних версій з серії ігор Свинтус і ряду нових додаткових карт. Ви можете самостійно з'єднувати карти з іншими випусками: Свинтус Юний , Свинтус 3D або Свинтус Правила етикету , проте творці рекомендують свої перевірені «рецепти», грати за якими буде зручно.

Вибирайте варіант «Просто» для початківців і консерваторів, «Артистично» для талановитих і харизматичних, «Параноїдально» для розвитку маніакальної підозрілості або «З викликом» для всіх сміливих і зухвалих. Змішуйте карти в правильних зазначених пропорціях і починайте свинячити! Грайте, веселіться і смійтеся над усіма ... Ще не посміялися над вами! 

Характеристики
ВікВід 6 років
ТематикаКарткові
Кількість гравцівВід 2 до 10
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре