Меню
Кошик

Свинтус Зомбі RU

Свинтус Зомбі RU
Свинтус Зомбі RU
Свинтус Зомбі RU
Свинтус Зомбі RU
Свинтус Зомбі RU
Хіт продаж
Свинтус Зомбі RU
Свинтус Зомбі RU
Свинтус Зомбі RU
Свинтус Зомбі RU
Свинтус Зомбі RU
Свинтус Зомбі RU
220 грн.
  • Наявність У наявності
  • Свинтус Зомбі
  • 15-20 хв.
  • 8+
  • 2-10
  • Російська

Свинтус Зомбі - гірше, ніж страшний сон

Що говорити, зомбі апокаліпсисом вже нікого не здивуєш. Сучасний кінематограф постарався заповнити цю нішу десятками фільмів і серіалів про ходячих живих мерців, про страшні епідемії і їх наслідки. Однак, навряд чи хто-небудь що-небудь чув про ходячих свинячі мерців.

Не будемо відкривати всі секрети, але інформація з достовірного джерела: незабаром на планету може обрушитися свинячо - епідемія, що перетворює людей в свиней. Зовні ви ніяк не зможете відрізнити здорову людину від ураженого, але варто поглянути, як людина поводиться, і все відразу стане на свої місця.

Як будемо свинячити?

Гарні новини! Крім дрібних змін, правила гри залишилися колишніми, що і в базовій грі Свинтус , що дозволяє витратити буквально пару хвилин на те, щоб вникнути в нововведення і тут же приступати до гри Свинтус Зомбі!

Як і раніше, колода карт тасується і кладеться в центрі столу. Гравцям дістається по п'ять карт, верхня карта колоди відкривається і гра почалася. Учасники ходять по черзі, викладаючи з руки карту, яка кольором або номіналом підходить до вже викладеної. У разі, якщо у гравця на руці немає відповідних карт - він тягне верхню карту колоди і, якщо підходить, тут же її грає, якщо немає - пропускає хід.

Крім звичайних кольорових карт з нумерацією, є карти - персонажі, які додають в гру Свинтус Зомбі різноманітність, змушуючи виконати одну з дій. Наприклад, Перехрюн зробить так, щоб учасники поміняли напрямок ходу гри в зворотну сторону, Хапёж пропонує (читай - змушує) наступного гравця взяти з колоди чотири карти собі в руку, а Поліхрюн дозволить вибрати колір наступної карти.

Саме час сказати про нововведення, про які згадувалося на початку. Настільна гра Свинтус Зомбі витягує з рукава пару нових карт - віруси і вакцини. Такі карти граються на будь-яку карту того ж кольору, незалежно від номіналу. Якщо ви граєте карту вакцини або вірусу, то гравець, що ходив перед вами, тут же забирає карту собі на руки. Також можна грати обидві карти за раз, ніж ви вилікувати себе, але тут же заразите суперника зомбі-хворобою, наслідки якої можуть бути самими непередбачуваними.

Гра Свинтус Зомбі: зупинимо епідемію!

Як то кажуть, клин клином вибивають. Боротися зі свиняче епідемією можна тільки купивши настільну гру Свинтус Зомбі. Чим більше друзів ви присвятіть в це таїнство, тим у більшого кількість людей буде імунітет, який в разі чого захистить від справжнього зомбі апокаліпсису.

До речі, раптом хто захоче повчитися хорошим манерам або просто освіжити свої знання в цій області, знайте: краще вчителя, ніж Свинтус, годі й шукати! Настільна гра Свинтус Правила етикету , звичайно, не школа для леді та джентльменів, але дечого навчить.

Характеристики
ВікВід 6 років
ТематикаКарткові
Кількість гравцівВід 2 до 10
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре