Меню
Кошик

Свинтус

Живий Ліс (Living Forest) UA
Новинка
Виробник: Games 7 Days
У настільній грі Живий ліс (Living Forest) учасникам належить взяти на себе ролі духів лісу та допомогти йому захиститися від вогню Онібі, який намагатиметься знищити саме серце Священного Лісу. Але гравці будуть не одні у цій боротьбі. Допомогу їм нададуть Весна, Зима, Літо та Осінь, привівши із со..
1090 грн.
Свинтус  RU
Хіт продаж
Виробник: Hobby World
Свинтус» - це весела і швидка карткова гра на будь-яку компанію. Гра підійде дітям, але в неї цікаво грати і дорослим, будинки, на ігротеці або в дорозі, «Свинтус» прекрасно скрасить ваше дозвілля. Прості правила, затишний дизайн, динамічний ігровий процес - ці особливості перетворили «сви..
220 грн.
Виробник: Hobby World
У свинарнику поповненняСенсація! Продовження однієї з найбільш популярних ігор в Україні та Росії Свинтус 2.0 власною персоною. Якщо у вас з'явилося непереборне бажання підкласти комусь із товаришів свиню, а старі свінтусовскіе подляни вже набридли, то настільна гра Свинтус 2.0 до ваших по..
440 грн.
Свинтус Зомбі RU
Хіт продаж
Виробник: Hobby World
Свинтус Зомбі - гірше, ніж страшний сонЩо говорити, зомбі апокаліпсисом вже нікого не здивуєш. Сучасний кінематограф постарався заповнити цю нішу десятками фільмів і серіалів про ходячих живих мерців, про страшні епідемії і їх наслідки. Однак, навряд чи хто-небудь що-небудь чув про ходячих..
220 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)