Меню
Кошик

Тераформування Марсу

Виробник: Kilogames
Щільні картонний двошарові планшети з виїмками під потрібні лічильники ресурсів для гри Тераформування Марса. Підходить для всіх чинних версій гри.Спрощують взаємодію гравця з планшетом, відмінний аксесуар для світового бестселера! ..
480 грн.
Виробник: Kilogames
Терафомування марса – це стратегічна настільна гра, яка своєю появою накоїла багато шуму та майже одразу стала любою для багатьох гравців. Це обумовлено багатьома факторами, і у тому числі чудовою механікою, стильними іллюстраціями та актуальною тематикою. Декілька мегакорпорацій почали розроб..
2250 грн.
Виробник: Kilogames
Спрощена версія знаменитого «Тераформування Марса», яка більше підійде для гри в сімейному колі чи з новачками. Це нескладна й недовга карткова гра з механікою побудови двигуна. Настільна гра «Terraforming Mars: Ares Expedition» розроблена в 2021 році. Авторами виступили Сідні Енгельш..
1550 грн.
Виробник: Kilogames
Еллада та Елізій. Нові поля для Тераформування Марса "Terraforming Mars: Hellas & Elysium" - доповнення для настільної гри "Тераформування Марса". Містить двостороннє ігрове поле. Кожне з полів можна використовувати замість поля з базової гри. Перед вами українська локалізація. ..
510 грн.
Тераформування Марса: Початок. Доповнення UA
Хіт продаж
Виробник: Kilogames
У 2400-х людство починає терраформіровать планету Марс. Гігантські корпорації, створені з ініціативи Всесвітнього уряду на Землі, ініціюють Масштабні проекти, щоб підняти температуру, рівень кисню і покрити океанами планету Марс до умов, придатних для життя. У Terraforming Mars ви граєте за одну з Ц..
580 грн.
Виробник: Kilogames
Не Марсом єдиним живе людина. Світовий уряд рептилоїдів виділяє кошти на підкорення Венери! Тепер гравці, крім тераформування планети, займуться будівництвом споруджень-аеростатів, що парять у венеріанській атмосфері. У гру додається нова фаза Сонячної системи, упродовж якої гравці от..
820 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)