Меню
Кошик

Творчі

Дії гри відбуваються в майбутньому. Люди винайшли суперкомп'ютер S.Y.N.C. (Synchronizing Neuro-Connector), і тепер відправляють відомих історичних або вигаданих персонажів у віддалені куточки всесвіту. У грі «S.Y.N.C. Discovery» учасники стають вченими, які керують цим суперкомп'ютером. Вони по..
950 грн.
Виробник: YELLOWBOX
Геніально простий філлер, що став справжньою сенсацією 2018 року. «The Mind» - це кооперативна паті-гра сімейного формату. Її розробив відомий австрійський геймдизайнер Вольфганг Варш, творець таких хітів, як «The Quacks of Quedlinburg» і «That's Pretty Clever» («Ganz schön clever»).У 2018-19 роках ..
330 грн.
Виробник: Hobby World
Ticket to Ride Junior: Європа – це дитяча версія світового настільного хіта Квиток на Поїзд: Європа. Велика гарна карта, яскраві вагончики, а також спрощені правила зроблять дитячу подорож дуже цікавою і захоплюючою.ВСІ З КВИТКАМИ?Розкладіть на столі ігрове поле – яскраву карту Європи, де ..
1195 грн.
Алкополія. Тур По Барах RU
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: GaGa Games
Захоплююча компанійська гра для дорослих, призначена для алкогольної вечірки. Виставляйте на стіл спиртні напої та гарні закуски, збирайте компанію від двох до восьми чоловік - і починайте грати! Гра дозволить познайомитися ближче та дізнатися багато нового про своїх друзів.Пийте, веселіться й викон..
277 грн.
Геометрія уяви (Imagine) UA
Новинка
Виробник: Coctail games
Цікава паті-гра на пояснення слів за допомогою зображень на прозорих картках. Настільна гра «Imagine» була розроблена в 2015 році групою японських геймдизайнерів.У 2016-17 роках гра ставала номінантом конкурсів «Tric Trac», «Årets Spil», «As d'Or» і переможцем конкурсу «Mensa Select». Входить в ТОП-..
692 грн.
Діксіт  UA
Хіт продаж Немає у наявності
Виробник: Ігромаг
Настільна гра “Діксіт” - ваш особистий квиток у світ фантазій, мріянь і неймовірних подорожей. Ця настолка ламає усі стереотипи, стандартні представлення і дає повну волю уяві. Весела карткова гра на асоціації зайде і дітям, і дорослим. Неймовірно красиві ілюстрації на величезних картах у дусі Сальв..
979 грн.
Виробник: Ігромаг
Всесвіт гри, яку було відзначено великою кількістю нагород, продовжує розширюватися. На вас чекають 84 абсолютно нові карти, які можна використовувати з базовим Діксіт і Діксіт Одіссея. Подорож до самого серця вашої уяви триває!СВІТ ВІДДЗЕРКАЛЕНЬНад цим випуском працював художник Себастьян Телл..
506 грн.
Виробник: Ігромаг
«Діксіт 2: Пригода» - додаток для настільної гри Діксіт і Діксіт Одіссея. У комплекті 84 нові карти з приголомшливими ілюстраціями.Даний набір зможе урізноманітнити гру, освіжити враження і підвищити реіграбельність для тих, хто вже знає напам'ять всі карти з попередніх випусків, а також вичерпні ас..
506 грн.
Виробник: Ігромаг
Діксіт 3: Подорож — це розширення для хіта та бестеллеру у світі настільних ігор Діксіт із 84 новими картами з фантастичними та сюрреалістичними зображеннями. Ці карти можна використовувати з компонентами базової гри для більшої різноманітності або використовувати як окрему колоду для самостійної гр..
506 грн.
Виробник: Ігромаг
Як і у випадку з Діксіт Квест / Діксіт 2 і Діксіт 3, Діксіт Origins (також відоме як Діксіт 4: Витоки- це розширення для Діксіт з 84 новими картами з фантастичними та сюрреалістичними зображеннями. Ці карти можна використовувати з компонентами базової гри для забезпечення більшої різноманітності або..
506 грн.
Виробник: Ігромаг
Діксіт 5. На сон грядущийПсихологи стверджують, що наші сни - це відображення наших думок. Все, про що ви думаєте перед сном, або що вас турбує, може відвідати ваше сновидіння. Згадували про кого-небудь з друзів, з ким не бачилися довгий час - оп, і ось ви вже «випадково» зустрілися уві сні. Читали ..
506 грн.
Виробник: Ігромаг
«Діксіт 6: Спогади» - додаток для настільної гри Діксіт і Діксіт Одіссея. У комплекті 84 нові карти з приголомшливими ілюстраціями.Даний набір зможе урізноманітнити гру, освіжити враження і підвищити реіграбельність для тих, хто вже знає напам'ять всі карти з попередніх випусків, а також вичерп..
506 грн.
Показано з 1 по 12 із 30 (3 сторінок)