Меню
Кошик

Уно Майнкрафт (UNO Minecraft) RU

Уно Майнкрафт (UNO Minecraft) RU
Уно Майнкрафт (UNO Minecraft) RU
Уно Майнкрафт (UNO Minecraft) RU
Уно Майнкрафт (UNO Minecraft) RU
Немає у наявності
Уно Майнкрафт (UNO Minecraft) RU
Уно Майнкрафт (UNO Minecraft) RU
Уно Майнкрафт (UNO Minecraft) RU
Уно Майнкрафт (UNO Minecraft) RU
Уно Майнкрафт (UNO Minecraft) RU
195 грн.
  • Наявність Немає у наявності
  • UNO Minecraft
  • 25-30
  • 7+
  • 2-10
  • російська

Тематична версія популярної настільної гри «UNO» у сетингу культової комп'ютерної гри "Minecraft".

 

ГРА З БАГАТОЮ ІСТОРІЄЮ

Настільна гра «UNO» - це популярний філлер з багатою історією. Гра була відомою ще в 1930-х роках під назвою «Мау-Мау». На одній шостій частині суші вона називалася «101» («Сто одне») або «Чеський дурень». Згодом гра спливала в різних країнах як «Японський дурень», «Американський дурень» і т.д. У 1971 році гра була запатентована під назвою «Уно» (по-іспанськи «один»). З тих пір вийшла величезна кількість перевидань і тематичних випусків, які свідчать про непохитну популярность і надзвичайну затребуваність даної гри.

 

УНО МОМЕНТО

Колода карт «Уно» складається з цифрових карт чотирьох кольорів, спеціальних карт з картинками чотирьох кольорів і чорних карт-джокерів двох видів. В процесі партії гравці намагаються якомога швидше скинути карти з руки. Якщо у гравця залишається одна карта, він кричить: «Уно!» Раунд закінчується в один момент, коли комусь вдається розіграти останню карту. Всі отримують штрафні очки за карти, які залишились. Гра завершується програшем одного з гравців, коли він набирає двісті штрафних очок.

 

УНО КОМПЛІМЕНТО

На початку кожного раунду гравці отримують по сім карт. Вони ходять за годинниковою стрілкою. Активний гравець дивиться на попередню карту і викладає поверх неї або карту того ж кольору, або карту з такою ж цифрою, або карту з такою ж картинкою, або чорну карту. Якщо підходящої карти у гравця немає, він добирає нову карту з колоди. А це погано, адже Гікач вже говорив вище, що від своїх карт потрібно позбутися швидше за суперників, виграти раунд і отримати компліменти, а не штрафні очки.

 

УНО САКРАМЕНТО

Карти з картинками змушують наступного гравця пропустити хід, змушують його добрати дві карти або взагалі змінюють напрямок ходу гравців. Чорні карти дозволяють змінити поточний колір, зобов'язати іншого гравця пропустити хід і добрати чотири карти. Карти з цифрами - звичайні карти, що не володіють сакральною силою. А ще мало не забули розповісти про правило перехоплення. Загалом, якщо у гравця є на руці копія поточної карти, він ходить позачергово.

 

УНО САНТІМЕНТО

В кінці раунду гравці рахують штрафні очки за карти, що у них залишилися. Цифрові карти приносять штрафні очки відповідно до свого номіналу, карти з картинками - по двадцять очок, а чорні карти - по п'ятдесят. Якщо за підсумками всіх зіграних раундів хтось набирає двісті очок, він програє. Які тут можуть бути сентименти?

Характеристики
ВікВід 7 років
ТематикаКарткові
Кількість гравцівВід 2 до 10
Мова виданняросійська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре