Меню
Кошик

Варгейми

 ROOT (Корені) .  Гра про лісовий лад і безлад  UA УЦІНКА
Уцінка -20 % Немає у наявності
Виробник: Kilogames
КОРОБКА РОЗПАКОВАНА. ВИКОРИСТОВУВАВСЯ ДЛЯ ВІДЕООГЛЯДУГра про лісовий лад і безлад  Підстарезними кронами дерев постійно відбувається безліч подій: підступна Муркіза де Коте загарбала собі всі лісові багатства і вирубує ліси, щоб побудувати нові казарми. Інші лісові створіння не згодні миритися..
1650 грн. 1320 грн.
 ROOT (Корені) .  Гра про лісовий лад і безлад UA
Немає у наявності
Виробник: Kilogames
Гра про лісовий лад і безлад  Підстарезними кронами дерев постійно відбувається безліч подій: підступна Муркіза де Коте загарбала собі всі лісові багатства і вирубує ліси, щоб побудувати нові казарми. Інші лісові створіння не згодні миритися з таким станом справ і готують справжню революцію, п..
1650 грн.
Виробник: Lord of board
Дії гри відбуваються за часів давніх кельтів. Десь в Ірландії вожді кланів борються за панування над Зеленим островом. Вони будують цитаделі і святилища, нарощують бойову міць і відправляють своїх воїнів відкривати або підкорювати нові землі.Щоб стати верховним королем, клани гравця повинні бути при..
2150 грн.
Виробник: Lord of board
СЕЗОНИ ІНІША: СВЯЩЕННІ СВЯТАГравці отримують карти сезонів. Поруч з полем розміщується жетон сезонів. Тепер фазу зібрання завершує крок «Священних свят». У кожному сезоні одне свято - Імболк, Белтейн, Лугнасад або Самайн. Залежно від сезону спрацьовують ефекти того чи іншого кельтського свята. ..
1450 грн.
Виробник: Hobby World
Бенг! Дуель (Bang! The Duel): Вінчестер проти кольтаРекламних пауз на ТБ найбільше в вестернах - щоб герой міг перезарядити свій кольт.Роберт СильвестрНа просторах Дикого Заходу бандити вирішують свої питання гучними суперечками і небезпечними перестрілками. Сьогодні вони готові тебе вбити..
395 грн.
Виробник: Hobby World
Озброєний і небезпечний: доповнення до гри Бенг!«BANG! Armed & Dangerous »- цікаве доповнення для настільної гри Бенг. Містить 28 нових карт, 8 нових нових персонажів і кубики зарядів. Гікач гарантує, що це невелике доповнення суттєво урізноманітнює гру.кубики зарядівУ грі з'являє..
295 грн.
Виробник: Lord of board
Хітова воєнна стратегія про протистояння американських і німецьких армій в останні роки Другої світової війни. Настільна гра «Undaunted: Normandy» була розроблена в 2019 році Девідом Томпсоном і Тревором БенджаміномШвидкий колодобудівний варгеймУ 1944 році союзники висадилися в Нормандії, відкривши ..
900 грн.
Війна Персня (War of the Ring) UA
Передзамовлення
Виробник: Geekach Games
Масштабна воєнна стратегія за мотивами трилогії Дж. Р.Р. Толкіна «Володар Перснів». Гра створена в 2012 році командою італійських розробників, відомих також за проєктами «The Battle of Five Armies» і «Hunt for the Ring».Учасникам гри пропонується очолити ворожі сторони - Вільні Народи й&nb..
3250 грн.
Виробник: Lavka Games
«Ірландське море»: доповнення до «Війни світів» Доповнення до дуельної колодобудівної гри «Війна Світів: Нова Загроза». Розширення «Ірландія» додає нове поле Смарагдового острова, нові карти для людей та прибульців та нові жетони будівель. Якщо ви хочете зробити гру більш кризовою та варіативною, Г..
350 грн.
Виробник: Lavka Games
ДРУГЕ НАШЕСТЯ ІНОПЛАНЕТЯНКолодобудівна дуельна стратегія, заснована на одноіменному романі Герберта Уеллса. Цього разу марсіани набагато краще підготувалися до вторгнення, зміцнивши імунітет проти хвороботворних бактерій. Висадившись в Шотландії, вони мають намір нарешті дійти до Лонд..
850 грн.
Вершники Скіфії (Raiders of Scythia)  УЦІНКА UA
Хіт продаж Уцінка -20 %
Виробник: Lord of board
РОЗПАКОВАНА КОРОБКА. ВИКОРИСТОВУВАЛИ ДЛЯ ВІДЕООГЛЯДУУ давнину, коли наша ера ще навіть не настала, українські степи заселяло багато войовничих народів (пригадати з уроків історії хоч би про сарматів). Але одними з найвідоміших були, звичайно ж, скіфи, яких водночас боялися і поважали. Скіфи завжди б..
1250 грн. 1000 грн.
Виробник: Lord of board
У давнину, коли наша ера ще навіть не настала, українські степи заселяло багато войовничих народів (пригадати з уроків історії хоч би про сарматів). Але одними з найвідоміших були, звичайно ж, скіфи, яких водночас боялися і поважали. Скіфи завжди були неймовірно спритними воїнами, на своїх конях, не..
1250 грн.
Показано з 1 по 12 із 32 (3 сторінок)