Меню
Кошик

Вибухові кошенята

У даній категорії немає товарів.

Ви зустрілися з друзями та хочете весело провести час? Ніколи не чули про крабі гонки і не пробували тако з добірною вовною? Тоді вам потрібно терміново спробувати настільну гру вибухові кошенята!

Вибухові кошенята, купити яких ви можете Na Stoli, це смішна, іноді жорстока, але дуже захоплююча карткова гра. Починаючи грати в цю гру ви вже ризикуєте своїм здоров'ям і навіть життям, адже примірявши на себе леопардові труси пережити напад сміху буде непросто.

Ця гра, незважаючи на свою візуальну мімімішність - хардкор. Якщо ви вирішили, що вибухові кошенята купити Київ це справді хороша ідея – рекомендуємо вам попросити фортуну про допомогу, адже ця гра не на життя, а на смерть.

Настільна гра Вибухові кошенята – різновиди

Вибухові кошенята – гра, прокотилася няшним комом по всій планеті і стала однією з найпопулярніших настілок серед гравців різних країн. Завдяки своїй простоті, хардкору і, звичайно, маленьким кошенятам перед цією грою не може встояти ніхто.

Звичайно, така популярність не могла оминути і самих творців кошенят, тому Вибухові кошенята – настільна гра, яка отримала чимало різновидів. До тих, що заслужили особливу увагу, можна віднести:

  • Ведмеді проти Дітей
  • Ведмеді проти Дітей: Біле хутро

Механіки цих ігор дуже схожі з розривними кошенятами, тому вони користуються не меншою популярністю. І все ж таки, якщо вам необхідна гарантія того, що вся компанія буде сміятися до втрати пульсу, а в цій грі до першого вибухового кошеня, то Вибухові кошенята – це те, що потрібно.

Додатки до гри Вибухові кошенята

Закономірно, що гра Вибухові кошенята, що стала настільки популярною, не змогла обійтись без поповнень. У каталозі інтернет-магазину настільних ігор Na Stoli ви можете придбати безліч настілок на будь-який смак, але вибухові кошенята займають у нашому топі особливе місце.

Щоб усі любителі тротилу та кошенят змогли вдосталь насолодитися атмосферою веселощів – ми постаралися зібрати всі доповнення до Вибухових кошенят в одному місці. У нашому каталозі ви можете купити:

  • Вибухові кошенята: Гавкаючі кошенята
  • Вибухові кошенята: Швидкі кошенята
  • Вибухові кошенята: Розривне кошеня

Перераховані доповнення точно підірвуть вам мозок і змусять вас і ваших друзів сподіватися тільки на котячих богів, і звичайно ж на фортуну.

Настільна гра Вибухові кошенята – правила гри

Ви дісталися цього місця і вам уже не терпиться швидше зіграти в першу партію Вибухових кошенят? Не поспішайте, адже вам ще потрібно дізнатися правила цієї гри для компанії.

Вибухові кошенята, купити в Україні, які ви можете оформивши замовлення з доставкою на нашому сайті, можуть похвалитися дуже простими правилами. Усі учасники сідають за стіл, перед колодою та отримують по 4 рандомні карти та одну карту «знешкодити» на руки. Кожен гравець по черзі тягне карту і так до моменту поки хтось із вас не зіткнеться з маленьким, пухнастим, милим, вибуховим кошеням із двома кілограмами тротилу на поясі... Гравець якому пощастило – вибуває з гри.

Ось так проста механіка може призвести до вибуху кількох кілограм тротилу та чудового настрою для всіх учасників гри.

Серія ігор Вибухові кошенята в інтернет-магазині Na Stoli

Якщо ви хочете ближче познайомитися з кошенятами, та тротилом – ви можете купити «милу» гру в нашому каталозі. Вибухові кошенята, ціна яких за мірками настільних ігор більш ніж доступна – точно не дадуть вам занудьгувати.

Вибираючи ігри в інтернет-магазині настільних ігор Na Stoli ви отримуєте:

  • Оригінальні ігри прямо від видавця
  • Приємна ціна
  • Море доповнень та аксесуарів

Якщо вам натерпиться стати справжнім настільником і ваш вибір першої настільної гри впав на вибухових кошенят, вітаємо, ви точно не помилилися. Але перед тим як сісти грати ми рекомендуємо вам натиснути на кнопку «зберегтися».

FAQ

Багато новачків дивлячись на вибухових кошенят задаються питаннями, відповіді на які знайти не так просто. Ми Na Stoli зіграли не одну партію в тротилових пушистиків і готові відповісти на найпопулярніші питання, пов'язані з ними.

Де краще купити гру Вибухові кошенята?

Щоб повною мірою насолодитися процесом гри, для зустрічі з картою чия сила вимірюється у котиловому еквіваленті – рекомендуємо придбати гру у спеціалізованому магазині. Купуючи настільні ігри Na Stoli ви можете бути впевнені в їх оригінальності, а значить враження від гри не будуть зіпсовані, через неякісні матеріали або шрифти, які важко читати.

Скільки коштує гра Вибухові кошенята?

Вибухові кошенята – це доступна гра, незважаючи на свою популярність. Купити настільну гру Вибухові кошенята у каталозі інтернет-магазину Na Stoli ви можете за ціною 395 грн за коробку.

Як грати у Вибухові кошенята?

Щоб отримати максимальне задоволення від гри в тротилових кошенят – вам варто ознайомитись з правилами, попросити фортуну про допомогу та забути про те, що кошенята це мило. Якщо всі дії були виконані правильно – на вас чекає прекрасна партія ... можливо коротка, але прекрасна.

Які найпопулярніші версії гри Вибухові кошенята?

Найпопулярнішою версією вибухових кошенят є так звана Блудна версія. Це ті самі тротилові грудочки вовни, але тепер без цензури і з віковим обмеженням 18+. Так що якщо вам хочеться хардкору та вибухів на повну котушку – вибухові кошенята купити Україна з подвоєним тротиловиму еквівалентом ви можете у нас.