Меню
Кошик

Викрутайс (IceCool) UA

Викрутайс (IceCool) UA
Викрутайс (IceCool) UA
Викрутайс (IceCool) UA
Викрутайс (IceCool) UA
Викрутайс (IceCool) UA
Викрутайс (IceCool) UA
Викрутайс (IceCool) UA
Викрутайс (IceCool) UA
Викрутайс (IceCool) UA
750 грн.
  • Наявність У наявності
  • IceCool
  • 15-20 хв
  • 6+
  • 2-4
  • українська

Гра Викрутайс (IceCool). Замутимо віражі!

Гей, ковзаючи сюди, тут весело!

- Секунду, треба ковзани підточити.

- Вважай, що немає секунди. Швидше, ось-ось прийде черговий!

Як і всі учні, школярі пінгвінячій школи люблять хвацько поганяти на перервах по шкільних коридорах. Але, як завжди, знайдеться один шкідливий черговий, який може в будь-який момент припинити забаву.

Наввипередки з льодовим коридорах

Перш ніж почати партію в гру Викрутайс (IceCool), слід зібрати ігрове поле - справжню школу пінгвінів. Для цього з'єднаєте кімнати з входами однакового кольору і скріпіть їх кліпсами. Кожен учасник отримує учнівський квиток, особисту картку, фішку гравця і три рибки одного кольору.

Як і годиться, в будь-якій школі, навіть в пінгвінячій, повинні бути чергові, а тому кожен раунд один з гравців стає черговим. Його завдання - ловити учнів і відбирати у них учнівський квиток, в той час як мета учнів - ганяти по коридорах, полювати за рибкою і уникати чергового.

На початку раунду учні розміщують своїх рибок над дверними отворами, на яких є відповідний символ. Черговий залишає своїх рибок у себе. Фігурку свого пінгвіна черговий розміщує де-небудь на кухні, а всі інші учні починають гру з червоною точки. Учні ходять по черзі, клацанням пальців переміщаючи пінгвінів по крижаному підлозі. Хочете, щоб пингвинчик рухався по прямій? - штовхайте по центру фішки. Хочете, щоб фігурка пішла дугою? - зміщайте палець в бік потрібного повороту. Секунда, і ці чорно-білі малюки вже розбрелися по території всієї школи, виробляючи пінгвінів супер віражі і викрутаси! І хто там казав, що пінгвіни - повільні і не спритні? Точно не в грі Викрутайс (IceCool)!

картки "/> Рухаючись по школі і проходячи через дверні прорізи, малюки зможуть ловити рибку і отримувати карти з переможними очками, при цьому деякі з карт можна навіть використовувати як окремий бонус і походити двічі.

Черговий пінгвін точно так само рухається по школі, ковзаючи по крижаних коридорах і, щоб зловити когось з дрібних хуліганів, йому досить торкнутися своєю фішкою фішки учня. Може статися й таке, що під час свого ходу ваш суперник штовхне фігурку вашого пингвинчика прямо в руки черговому. Тут уже нічого не вдієш, правила є правила, і вам доведеться здати свій пропуск в школу, до наступного раунду ви покарані.

Раунд гри Викрутайс (IceCool) закінчується, коли хто-небудь з учнів зловить три свої рибки або коли черговий збере три пропуску учнів. Після цього призначається новий черговий і починається новий раунд. Так відбувається, поки кожен з учасників не побуває в ролі ведучого, а перемогу визначить кількість очок на переможних картах.

Спритність рук і ніякого шахрайства

Настільна гра Викрутайс (IceCool) - веселе і смішне розвага, в яке буде цікаво грати як дітям, так і дорослим. Яскраве оформлення гри, приємні на дотик компоненти, продумані до деталей «інтер'єри кімнат» так і ваблять, хочеться і самому побувати в цій школі, поскользить по її класах і коридорах і, звичайно, не попастися в плавники черговому.

Характеристики
ВікВід 8 років
ТематикаПригоди
Кількість гравцівВід 2 до 4
Мова виданняукраїнська
Гарантія14 днів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре