Меню
Кошик

Жах Аркхема

Виробник: Ігромаг
Після події на експресі та закриття Воріт, ви, нарешті, як і планували спочатку, ви добираєтеся до Данвічу. Більш того, виконавши свою обіцянку, вас зустрічає Зебулон Уейтлі, що належить місцевому роду і тому знає багато про місцеві сімейних "традиціях". Другим зустрічаючим виявився Ерл Соєр - теж м..
277 грн.
Жах Аркгема: Спадщина Данвіча. Експрес округу Ессекс UA
Хіт продаж
Виробник: Ігромаг
Пізнавши жахи перших двох сценаріїв кампанії, ми повинні направити свої стопи в вищезазначене місто, щоб продовжити розслідування і докопатися до суті того, що відбувається, якою б огидною і мерзенною вона не виявилася. Розраховувати на допомогу поліції в цьому питанні було б жахливою помилкою. Ці в..
277 грн.
Виробник: Ігромаг
Світло фар старої вантажівки, що проникає в глуху гущавину біля підніжжя гори, змінилось сліпучим сяйвом порталу, що з'єднує вимірювання. По ту сторону нас чекає світ, схожий на величезну в'язницю, в якому зачинено Йог-Сотот – «ключа і стражника брами». Засліплені світлом безодні божевілля світу Гов..
277 грн.
Виробник: Ігромаг
Доповнення «Жах Аркхем. Карткова гра: Міскатонікскій музей »являє собою третій сценарій кампанії« Спадщина Данвіча »для настільної гри" Жах Аркгема. Карткова гра ". Дії гри відбуваються в Міскатонікском музеї, де не могло пустити паростки Древнє зло. До складу гри входять карти сценарію і карти дл..
277 грн.
Жах Аркгема: Спадщина Данвіча. Незмірні і невидимі UA
Немає у наявності
Виробник: Ігромаг
Ви сповнені рішучості відшукати Сету, як раптом перед вами постає натовп збожеволівших від жаху жителів села. Представник гідної гілки сімейства Кертіс Уейтлі  повідомляє вам про небачені руйнування, учинених істотою, яка колись погубила Фраїв. Незабаром крики мешканців села зливаються в один н..
277 грн.
Виробник: Ігромаг
Пробудитися від сну вас змусили пронизливі звуки, що нагадують цвірінькання. Передчуваючи щось жахливе, ви збираєте речі і виходите на вулицю в ніч. Холодне повітря наповнює жахливий і непорівнюваний ні з чим сморід. Щільність повітря настільки велика, що дихати вкрай важко. Жителі села немов зникли..
277 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)